Немає ані туристів, ані медуз: Як виглядає курортна Кирилівка під окупацією (фото)

У мережі показали, як нині виглядає курортна Кирилівка. У високий літній сезон селище залишилося без людей. Немає навіть медуз, які в цей час набридали туристам. Фотографії населеного пункту з'явилися на місцевих Telegram-каналах, передають Патріоти України.

Пустинні вулиці та пляж викликають моторошне відчуття, ніби на курорті все вимерло. Запорізький напрямок досі залишається доволі небезпечним. Окупанти наразі не ведуть активних атак у регіоні, але постійно обстрілюють населені пункти та укріплюють раніше зайняті позиції.

У Генштабі висловили побоювання, що ворог не полишає надій вийти на адміністративні кордони області та взяти під контроль весь регіон.

Слідом за Лісовим: Ще один високопосадовець відмовився від наукового ступеня

середа, 31 травень 2023, 22:43

Голова Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак офіційно відмовився від наукового ступеня доктора технічних наук. Про це він повідомив у Telegram, передають Патріоти України. Бабак нагадав слова українського філософа Вол...

"Більшу частину міста контролює ворог": У Міноборони розповіли, що наразі відбувається у Бахмуті

середа, 31 травень 2023, 22:30

У Міноборони пояснили, що наразі відбувається у Бахмуті. Про це в ефірі телемарафону розповіла заступниця міністра оборони Ганна Маляр, передають Патріоти України. Маляр зазначила, що не дивлячись на відносне затишшя по новинам із Бахмуту, там в останн...