"Немає чарівної зброї, що дасть повну перевагу на полі бою, як і немає остаточної санкції, від якої російська економіка впаде", - Пекар

"У дитячих казках головний герой здобуває чарівний меч, яким відрубує всі голови дракона, і на землі настає мир і щастя. Коли люди виростають, вони починають розуміти, що чарівного меча не буває. Не всі, десь 20–25% починають розуміти", - пише у своєму блозі Валерій Пекар, передають Патріоти України.

Немає Wunderwaffen, чарівної зброї, яка дає остаточну перевагу на полі бою. Так само немає якоїсь остаточної чарівної санкції, від якої російська економіка негайно захитається й впаде. Немає якоїсь чарівної ІПСО, після якої росіяни раптом покаються й виведуть війська. Немає чарівної міжнародної заяви, комюніке чи протоколу, після яких світ зміниться. Немає саміту, форуму, асамблеї чи конгресу, який об'єднає всіх людей доброї волі проти всіх поганців, тож поганці злякаються й впадуть на коліна.

Результат досягається довгою і складною сукупністю дій – воєнних, економічних, політичних, дипломатичних, інформаційних тощо. Усе складно, повільно і боляче. Тому що це не казочка. Але є й хороша новина. Божі млини мелють повільно, але невідворотно.

Архаїчна імперія, що живиться викопним паливом, має відсталу одержавлену економіку, демографічні проблеми, величезну територію й повний комплект внутрішніх конфліктів, підтримана "союзниками", які мріють про її смерть, – довго жити не може.

Наша проблема в тому, що ми також крихкі. І це вже наша власна провина. Ідеально було б, щоб кожен і кожна з нас щодня робили щось, щоб збільшити крихкість ворожої імперії. У лавах ЗСУ чи в тилу, на державній службі чи в промисловості. Але так не буде.

Натомість кожен і кожна з нас точно можуть і мусять щодня робити щось, щоб зменшити нашу власну крихкість. Принаймні не збільшувати нашу власну крихкість. Це ви точно можете. Просто зупиніться й подумайте, що ви можете зробити. Сьогодні. Щодня.

Російські генерали на Харківському напрямку вже "стирають" елітну морську піхоту як дешеве навербоване де попало "м'ясо", щоб виконати забаганки Путіна

субота, 20 липень 2024, 7:10

Задля того аби захопити невелике прикордонне місто в бій кидають усе, що залишилося. Щоб цар міг заявити в телевізор про "вєлікую пабєду". На Харківщині в секторі оборони бригади "Рубіж" противник зупинився на деякий час в очікуванні підкріплення, адже...

Що наразі відомо про обставини вбивства Ірини Фаріон та кілера, котрого розшукують

субота, 20 липень 2024, 6:35

Телеграм канали повідомляють, що, за словами очевидців, стріляв чоловік приблизно 20-25 років, зазначають Патріоти України. "Коли Фаріон вийшла з будівлі, він підбіг і вистрелив їй в голову", - йдеться у повідомленнях. Дехто зі свідків твердить, що зло...