
Жителі російського Бєлгорода обговорюють, що у їхньому місті, а також у Воронежі людям видаватимуть продовольчі набори. Це пов'язано з тим, що в окремих районах не працює багато магазинів, через що росіяни не можуть купити продукти, передають Патріоти України.
Про це стало відомо з телефонної розмови мешканок Бєлгорода, перехопленої Головним управлінням розвідки Міноборони України. Вони також обговорили обмеження пересування цивільних у межах Бєлгородської області. "Бєлгород закрили в'їзд, напевно, я так розумію, тільки тих, хто прописаний (пускатимуть – Ред.). А так усіх – залишайте Бєлгород", – сказала одна з росіянок.
Окрім відсутності продуктів та обмеження пересування росіянки обговорили звернення глави прикордонного Грайворона до мешканців із закликом залишити місто.
Одна із співрозмовниць вважає, що війна "ще 100 років не пройде" і закликала свою знайому прийняти це.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...