
Жителі російського Бєлгорода обговорюють, що у їхньому місті, а також у Воронежі людям видаватимуть продовольчі набори. Це пов'язано з тим, що в окремих районах не працює багато магазинів, через що росіяни не можуть купити продукти, передають Патріоти України.
Про це стало відомо з телефонної розмови мешканок Бєлгорода, перехопленої Головним управлінням розвідки Міноборони України. Вони також обговорили обмеження пересування цивільних у межах Бєлгородської області. "Бєлгород закрили в'їзд, напевно, я так розумію, тільки тих, хто прописаний (пускатимуть – Ред.). А так усіх – залишайте Бєлгород", – сказала одна з росіянок.
Окрім відсутності продуктів та обмеження пересування росіянки обговорили звернення глави прикордонного Грайворона до мешканців із закликом залишити місто.
Одна із співрозмовниць вважає, що війна "ще 100 років не пройде" і закликала свою знайому прийняти це.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...