Немає гіршого кроку "в інтересах" росіян: Вторгнення в Україну політично та економічно знищить РФ, - президент Чехії

Повномасштабне вторгнення в Україну політично та економічно знищить Росію. Путін мав ілюзію всемогутності своєї держави. Про це в інтерв'ю Prima News повідомив президент Чехії Мілош Земан, передають Патріоти України.

"Немає гіршого кроку в інтересах російського народу, ніж напад на Україну, і стався він тому, що політики іноді діють ірраціонально. Я навіть сказав би, що вони поводяться як божевільні й що божевільних треба ізолювати", - наголосив Мілош Земан.

Він також додав, що самі росіяни виявилися "агресивнішими і менш європейськими", ніж він гадав. Якщо б очільник Кремля Путін перестав постачати газ чи нафту у Європу і тим самим набагато зменшив частину своєї експортної виручки, він би вчинив безглуздо.

"Путін скоїв злочин проти світу. Я не хочу вступати в термінологічні суперечки про те, є в Україні геноцид чи ні. У будь-якому разі вбивають мирних жителів, а це як мінімум дуже близько до геноциду", – підкреслив президент Чехії.

Україна отримає далекобійні снаряди від США: Речник Путіна Пєсков вже відреагував на новину

п’ятниця, 3 лютий 2023, 23:42

У Вашингтоні констатували, що готові надати нашій державі ракети, які мають великий радіус польоту. Водночас Кремль не забарився з відповіддю. У керівництві держави-терористки "попросили" звернути увагу на промову Путіна, де той каже, що начебто Росії ...

Самі зруйнували й тепер "допомагають": Окупанти цинічно похизувалися відкриттям у Сєвєродонецьку "пункту обігріву" (відео)

п’ятниця, 3 лютий 2023, 23:28

В окупованому Сєвєродонецьку Луганської області загарбники відкрили перший пункт обігріву. У місті, яке окупанти зруйнували, перетворивши на місто-привид, залишивши людей виживати без тепла і світла, та ще й замінувавши його по периметру, нелюди влашту...