Немає їжі та забезпечення: "Мобілізовані" в ОРДЛО збунтувалися та записали звернення до Путіна

"Мобілізовані" в ОРДЛО окупанти, які воювали на Херсонщині, записали звернення до президента РФ Володимира Путіна. Вони поскаржилися, що тривалий період долали голод і холод, не маючи необхідного забезпечення, передають Патріоти України.

Відео звернення бойовиків опублікував один із "ДНРівських" Telegram-каналів. Бойовики заявили, що були "мобілізовані" незаконно, серед них є ті, які мають психічні захворювання, а також багатодітні батьки, опікуни (щоб подивитись відео, доскрольте до кінця новини).

"ДНРівці" закликали російську владу "перевірити законність" їх перебування на передовій, оскільки всі їхні прохання до командування розцінюються як саботаж. Після цього кожен із бойовиків слізно розповів про свої хвороби та нездатність воювати.


"Уснул и не проснулся": Як командування РФ приховує причини загибелі "мобіків" (аудіо)

субота, 3 грудень 2022, 14:44

За даними Служби безпеки України, російське командування приховує причини загибелі "мобіків" перед новою хвилею мобілізації, щоб запобігти бунтам в армії. Про це стало відомо із нового перехоплення, яке СБУ оприлюднила 3 грудня, передають Патріоти Укра...

Більше не почесні: Депутати Харківської облради позбавили регалій своїх колег

субота, 3 грудень 2022, 14:00

Уперше депутати Харківської обласної ради позбавили регалій своїх колег, діючих депутатів. Причина - близькість до проросійських сил, зазначають Патріоти України. На сесії третього грудня депутати Харківської області позбавили почесних звань двох депут...