"Немає місця для компромісу": Прем'єр Словаччини пояснив, чому Україна має перемогти у війні

Президент Росії Володимир Путін не дає можливості Україні сісти за стіл переговорів, вимагаючи від Києва віддати Москві частину української території. Цивілізований світ має допомогти Україні перемогти, щоб більше жоден диктатор навіть не думав про можливість військовим шляхом відібрати землі інших держав та народів, передають Патріоти України.

Мир та безпека у Європі повністю залежать від того, чи Росія отримає розгромну поразку в Україні. Про це заявив прем'єр-міністр Словаччини Едуард Хегер на конференції з безпеки Globsec 2022 у Братиславі, пише видання Аktuality.

Хегер переконаний: ультиматуми, які висуває Москва до Києва, унеможливлюють для України будь-які переговори з Росією. "Наш обов'язок – допомогти Україні перемогти, щоб ми могли перемогти разом із ними... Ви питаєте, чи можуть вони вести переговори. Але про що? Щоб Україна передала свою територію Росії, бо Росія вважає це правильним?" – зазначив Хегер, відповідаючи на запитання щодо ймовірності переговорів Києва та Москви.

Прем'єр Словаччини нагадав, що демократичний світ волів не помічати, що РФ перетворилася на автократію і становить загрозу для Європи і не тільки. Напад Росії на Україну має змінити цю ситуацію раз і назавжди.

"Це відмінний будильник для нас, і ми повинні винести уроки з цієї ситуації. Ми пишемо цю історію. Ми повинні показати будь-якому авторитарному правителю, який хоче напасти на іншу країну, що це не має значення", – наголосив він.

Хегер високо оцінив оперативну та масштабну реакцію Європейського Союзу та країн Заходу на початок російсько-українського конфлікту. І наголосив: підтримуючи Україну, світ підтримує і демократичні та загальнолюдські цінності.

"Володимир Путін атакував наші цінності і перевіряє, наскільки ми в них віримо. Я вдячний, що Захід показав, що ми живемо з цими цінностями і поважаємо їх, бо це найкращі цінності, які ми маємо", – сказав прем'єр-міністр Словаччини .

У тому, що РФ має зазнати нищівної поразки, упевнені і колеги Хегера з Латвії та Болгарії. Так, прем'єр-міністр Латвії Криш'яніс Каріньш переконаний, що довгостроковий мир та безпека в Європі можуть бути досягнуті лише одним шляхом – перемогою України та поразкою Росії у цій війні.

"Будь-який результат, крім явної поразки Росії, яку визнає Москва, означатиме, що Росія рано чи пізно знову нападе, чи то в Україні, чи десь ще", — сказав він. "Немає іншого виходу, крім чистої перемоги (України) та її повної територіальної цілісності. Тут немає місця для компромісів... Єдиний спосіб досягти миру – це витіснити російську армію з території України", - вторить йому прем'єр-міністр Болгарії Кирило Пєтков.

"Все йде за графіком": У Пентагоні назвали терміни поставки танків Abrams

четвер, 21 вересень 2023, 23:30

Партія американських бойових танків Abrams прибуде в Україну вже найближчим часом. Про це заявив представник Міністерства оборони Сполучених Штатів Америки бригадний генерал Патрік Райдер під час брифінгу, передають Патріоти України. За його словами, в...

У Пентагоні відреагували на рішення Польщі про припинення військової допомоги Україні

четвер, 21 вересень 2023, 22:27

Міністерство оборони США заявило, що рішення Польщі припинити постачання зброї Україні є "суверенним рішенням". Про це пише CNN з посиланням на брифінг прес-секретаря Пентагону генерала Патріка Райдера, передають Патріоти України. "Ми завжди говорили, ...