
Найманці ПВК "Вагнер" можуть завершитися через 2-3 місяці. Про це в ефірі національного телемарафону повідомив виконавчий директор, колишній радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко, передають Патріоти України.
На сьогодні немає джерел для поповнення живої сили, вважає експерт. "Після того, як йому перекрили можливість набирати нових "зеків", у нього різко зменшилось джерело, звідки він міг брати нових контрактників. Тому, якщо він не знайде нового джерела, (поки що ми не бачимо, звідки він може взяти), у нього справді закінчаться люди приблизно через 2-3 місяці.
Це виходячи з тієї інтенсивності боїв, яка йде на сьогоднішній момент", - сказав Денисенко. Також він додав, що підрозділи ПВК "Вагнер" не зможуть продовжувати вести бойові дії на території України, якщо їм не нададуть нових контрактників.
У неділю, 28 червня, було виявлено без ознак життя командира 154-ї окремої механізованої бригади полковника Володимира Олександровича Кононнікова. Обставини смерті офіцера з’ясовуються. Про це повідомило ОК "Південь" на офіційній сторінці у Facebook, п...
На території Білорусі нафтогін має розвилку в районі Мозиря: одна гілка спрямовує нафту до Новополоцька і далі до Німеччини, друга - до Угорщини, Словаччини, Чехії, Німеччини, передають Патріоти України . Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV вислови...