Мар'яна мітить в генерали: Безугла заявила, що не проти стати міністеркою оборони

Народна депутатка Мар'яна Безугла опублікувала черговий пост. На цей раз вона висунула свої пропозиції щодо змін у Міноборони та Генштабі, якби вона стала міністеркою оборони. Про це нардепка написала у Facebook, передають Патріоти України.

Так, за її словами, найперше, що вона зробила б на посаді, – запропонувала президентові призначити не "совкового", не фракційного очільника війська". Далі вона б провела аудит усіх призначень, зняттів комбригів та комбатів тощо, переведень "неугодних", на "навчання" тощо.

"Взагалі, передивитися всіх мобілізованих від 24 лютого 2022 року, хто був у бойових підрозділах та дати їм подальший розвиток для використання досвіду…Завершити реально, а не частково аудит невоюючих підрозділів та штабів. Розформувати зайві прокладки структур управління, перетрусити весь Генштаб і відправити в бойові підрозділи остаточно / на ротації, а з бойових підрозділів – в Генштаб", - йдеться у повідомленні.

Безугла також пропонує провести контррозвідувальну перевірку на шпигунів, агентів впливу та проросійських консерв у Мінобороні та Генштабі. Залучити кращих цивільних та мобілізованих спеціалістів на усі рівні без обмежень.

"Зупинити створення нових механізованих сухопутних бригад, спрямувати зусилля на поповнення існуючих бойових підрозділів, розвиток їхнього бренду, підготовки, сталості колективів, аналізу діяльності. Сконцентруватися на поповнені технікою і боєприпасами саме воюючих досвідчених підрозділів. Ввести обов'язкові критерії навченості людей, злагодження підрозділів, фактичної укомплектованості і готовності. Заповадити обов'язкові ротації бригад, передусім внутрішні… Взагалі, провести аудит майорів-полковників у вищих штабах та визначити для кожного ріст і діяльність. Підозрюю, набереться ціла надлишкова полковнича бригада, ще треба думати, куди і як її", - пропонує нардепка.

Мар’яна Безугла також запропонувала б провести переатестацію усіх генералів та відправити більшість у відставку, "щоб не накопичувались і не нили про посади та не дестабілізували ситуацію".

"І хтось скаже, тут же стільки нормативної документації міняти, чи щось тут взагалі неможливо. Я скажу, немає нічого неможливого, у війні виграє швидший, гнучкіший, розумніший. Ви зараз можете самі відповісти собі, чи ми виграємо", - резюмувала нардепка Мар’яна Безугла.

F-16 туди явно не поставлять: Названо найбільш небезпечний український військовий аеродром

неділя, 16 червень 2024, 21:01

Авіабаза українських ВПС "Довгинцеве", розташована біля Кривого Рогу, перебуває в межах досяжності російських безпілотників "Ланцет". . Однією з найуразливіших баз в Україні є авіабаза українських ВПС " Довгинцеве". Вона знаходиться білія Кривого Рогу...

Вождь КНР зробив вигляд, що отримав блискучу дипломатичну перемогу: Сі Цзіньпін заявив, що Китай не потрапить у пастку США щодо Тайваню

неділя, 16 червень 2024, 20:51

США намагалися спровокувати Китай напасти на Тайвань, однак Пекін "не потрапив на гачок". Про це глава КНР Сі Цзіньпін заявив голові Єврокомісії Урсулі фон дер Ляйєн у квітні 2023 року, повідомляє FT з посиланням на джерела. . "За словами людей, знайо...