"Немає підстав": У РФ придумали безглузде пояснення, як не платити 3 млн рублів за знищених солдатів

Російське командування почало розформовувати свої підрозділи, які дислокуються на території окупованої Луганщини, аби сім'ї загарбників не отримували компенсації у розмірі 3 мільйони рублів, передають Патріоти України.

"На тимчасово окупованій території Луганської області окупаційна влада проводить реорганізацію окремих підрозділів. Після проведення зазначених заходів родичам загиблих військовослужбовців відмовляють у нарахуванні компенсації у розмірі 3 мільйонів російських рублів у звʼязку з розформуванням підрозділу та відсутністю законних підстав", - повідомляє Генштаб ЗСУ.

Окрім того, зазначається, що російські пропагандисти запустили фейк щодо призначення українським командуванням та владою держави винагороди за ліквідованих окупантів, яка, як стверджують окупанти, виплачується в доларах.

"На території Російської Федерації поширюється фейкова інформація, направлена на дискредитацію військово-політичного керівництва України, а саме, надаються нібито докази призначення грошової винагороди за знищення військовослужбовців ЗС РФ від 700 до 1 тисячі доларів США", - зазначили у Генштабі.

У Слов’янську затримали зрадницю, яка наводила російські ракети на позиції ЗСУ

середа, 8 лютий 2023, 21:28

У Слов’янську Донецької області місцева мешканка допомагала окупантам наводити ракети та здавала позиції ЗСУ. Про це повідомляє Донецька обласна прокуратура, передають Патріоти України. У січні 2023 року жінка через соціальні мережі передавала представ...

"Пішли не лише хлопці": У Гвардію наступу записалося кілька сотень дівчат

середа, 8 лютий 2023, 21:15

До Гвардії наступу подано вже 10 500 заявок лише через сайт, серед добровольців є й дівчата. Середній вік кандидатів становить 33 роки. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко в ефірі телемарафону, передають Патріоти України. Він наголо...