Немає справи, виклик на допит підробка? П'ятий президент викрив чергову провокацію проти нього юриста Януковича

Пенршим про кримінальну справу проти Петра Порошенка повідомив сумнозвісний за діяльністю на службі Януковича Андрій Портнов. Викладені ним "факти" підхопив та доповнив шанований часопис.

Колишній президент Петро Порошенко не отримував повісток від слідчих органів, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу "Європейської солідарності"

"Станом на 12 липня не отримував жодних повісток від будь-яких слідчих органів. Єдиним джерелом інформації про існування такого документа є соратник Віктора Януковича Андрій Портнов, який за негласної згоди керівництва Офісу президента здійснює незаконне "кураторство" над Державним бюро розслідувань".

На 17 липня у Порошенка запланований візит у Францію до Страсбурга. Цього дня Європейський парламент обиратиме керівництво Європейського Союзу. Можливо саме з метою завадити участі п'ятого президента України в цьому важливому заході і була спрямована інформаційна провокація з "допитом". У Києві Порошенко має повернутись 22 липня.

У начебто фотокопії повістці ДБР, котру опублікувала "Українська правда", зазначалося, що Порошенку 17 липня о 9:30 необхідно з’явитися до начальника третього слідчого відділу Першого управління організації досудових розслідувань Олега Корецького.

Мета виклику – участь у допиті в якості свідка у кримінальному провадженні №62019000000000713 щодо можливого ухилення від сплати податків, відмивання злочинних доходів під час купівлі-продажу заводу "Кузня на Рибальському".

Куди свою паству веде митрополит Онуфрій, або "Мальчик в трусиках" по-новому: На форумі УПЦ МП війська ООС назвала мародерами та рабовласниками Донбасу

четвер, 24 вересень 2020, 20:33

На форумі "Люди миру" в Свято-Успенській Святогірській лаврі (УПЦ МП) у Донецькій області українських військових звинуватили в мародерстві під час визволення Донбасу. Із такою промовою за всіма традиціями кремлівських пропагандистів виступила одна з ре...

"Слуги" та "ОПЗЖ" не виграли нічого: Рейтинги яких партій зараз ростуть, а яких - падають

четвер, 24 вересень 2020, 20:28

«За Майбутнє» − єдина з політсил, яка за тиждень наростила кількість прихильників. Так, «Слуга народу» за останній втратила відразу 0,4% можливих голосів. Про свої симпатії цій політсилі нині заявили 15,6% опитаних. А на минулому тижні їх було 16%. Сті...