"Немає води, світла, опалення - нічого страшного": Мешканка Херсона розповіла, що для неї найцінніше, і назвала час окупації "гетто" (відео)

Мешканка деокупованого Херсона на ім'я Інна заявила, що найголовніше для неї зараз – свобода, а не наявність світла, газу, води, опалення. Тому що ситуацію в місті, коли там були російські війська, можна було порівняти з гетто, передають Патріоти України.

Українку запитали про проблеми, з якими вона зіткнулася через війну. Але жінка не акцентувала увагу на руйнуваннях, які принесли до Херсона військовослужбовці РФ. Вона розповіла, як сильно цінує волю.

"Ви знаєте... я по собі, звичайно, суджу. Води немає – нічого страшного, світла немає – нічого страшного! Опалення немає – це, звичайно, ми гріємося: духовку вмикаємо, пальники вмикаємо, одягаємося спати. Але найдорожче – це наша свобода, це просто... я не можу, у мене мурашки. Це ні з чим не порівняти", – відповіла патріотка.

Її не лякає перспектива тимчасово жити без зручностей, головне – щоб без окупантів. "Ми готові ще чекати скільки потрібно і світло, і воду, опалення й так далі, але свобода – просто ми в "гетто" тут сиділи. Це було "гетто", – підсумувала Інна.


Українці не хочуть конфлікту з Польщею? Шо показали результати соціологічного дослідження

середа, 24 червень 2026, 18:50

Згідно з результатами опитування, переважна більшість українців підтримує конструктивний підхід до вирішення історичних суперечок із Польщею, передають Патріоти України. Так, 90% респондентів висловилися за пошук діалогу та компромісних рішень у питанн...

Претензії до Трампа: Росія вперше звинуватила США у зриві домовленостей саміту на Алясці, - Reuters

середа, 24 червень 2026, 18:42

Росія вперше публічно звинуватила Сполучені Штати у нібито невиконанні “домовленостей”, які, за версією Москви, були досягнуті під час саміту на Алясці у серпні минулого року. Про це повідомляє Reuters із посиланням на заяви російських посадовців. Помі...