"Немає води, світла, опалення - нічого страшного": Мешканка Херсона розповіла, що для неї найцінніше, і назвала час окупації "гетто" (відео)

Мешканка деокупованого Херсона на ім'я Інна заявила, що найголовніше для неї зараз – свобода, а не наявність світла, газу, води, опалення. Тому що ситуацію в місті, коли там були російські війська, можна було порівняти з гетто, передають Патріоти України.

Українку запитали про проблеми, з якими вона зіткнулася через війну. Але жінка не акцентувала увагу на руйнуваннях, які принесли до Херсона військовослужбовці РФ. Вона розповіла, як сильно цінує волю.

"Ви знаєте... я по собі, звичайно, суджу. Води немає – нічого страшного, світла немає – нічого страшного! Опалення немає – це, звичайно, ми гріємося: духовку вмикаємо, пальники вмикаємо, одягаємося спати. Але найдорожче – це наша свобода, це просто... я не можу, у мене мурашки. Це ні з чим не порівняти", – відповіла патріотка.

Її не лякає перспектива тимчасово жити без зручностей, головне – щоб без окупантів. "Ми готові ще чекати скільки потрібно і світло, і воду, опалення й так далі, але свобода – просто ми в "гетто" тут сиділи. Це було "гетто", – підсумувала Інна.


Що буде після перемоги України в війні: Каспаров описав два сценарії майбутнього РФ

понеділок, 6 лютий 2023, 16:58

З початку війни суспільні настрої населення Росії та її владних кіл змінилися. Тільки від дій влади залежить, чи призведуть зміни до розпаду країни, чи створення нової держави. Про це повідомив російський опозиційний політик Гаррі Каспаров, передають П...

Дуже важливий крок! Рада скасувала сплату ПДВ та мита при ввезенні дронів, тепловізорів та рацій

понеділок, 6 лютий 2023, 15:59

Верховна Рада звільнила від сплати мита та податку на додану вартість ввезення дронів, тепловізорів та рацій в країну, передають Патріоти України. "Рада схвалила наші законопроекти №8360/8361-д щодо звільнення від ПДВ та мита ввезення коптерів, теплові...