"Немає жодної причини відкладати допомогу Україні": Джонсон дав пораду США

Західним союзникам потрібно якнайшвидше надати Україні всю необхідну зброю, щоб перемогти у війні з Росією вже цього року. Про це заявив колишній премʼєр-міністр Великобританії Борис Джонсон на прес-конференції з послом України Оксаною Маркаровою в Українському домі у Вашингтоні, передають Патріоти України.

"Я підтримую Україну з гордістю, а також, щоб донести важливий меседж, що США відіграли провідну роль у допомозі нашим українським друзям, які захищають себе від жорстоких атак Путіна і російських збройних сил", - сказав Джонсон.

Він зазначив, що хоче донести у Вашингтоні, що немає жодної причини відкладати допомогу. "Наші українські друзі мають отримати усе, що потрібно, щоб вигнати росіян з усієї території України якомога швидше. Щоб це сталося цього року – 2023. Це найкраще для України, Заходу та Росії. Закінчімо цю катастрофу якнайшвидше", - сказав він.

Колишній британський прем'єр прокоментував і надання Україні досконалішої зброї, зокрема винищувачів F-16. "Щоразу, коли ми говорили, що не маємо надавати певний тип зброї через ризик ескалації, досвід показав, що це була помилка... Ще зовсім недавно казали, що про танки не треба й думати, а зараз ми даємо танки. Отже, мій головний аргумент: продовжуймо обговорення. Але не відкладаймо", - зазначив він.

Джонсон наголосив, що це життєво важливо, щоб Україна отримала техніку, яка їй необхідна, якнайшвидше. "Це гуманна річ для України й всього світу", - сказав він.

За словами Джонсона, він захоплюється тим, що робить адміністрація президента США Джо Байдена, яка витратила $23 млрд тільки на військову допомогу Україні. "Інвестиції, які США зробили у вирішення цього конфлікту, є насправді розумною річчю в довгостроковій перспективі для всієї євроатлантичної зони. Зі стриманням російської агресії та відсіччю російській агресії в Україні загальна економія в довгостроковій перспективі буде величезною", - сказав він.

Джонсон повторив заклик про те, що безпека України має бути гарантована так само, як й для країн НАТО. За його словами, він змінив свою думку щодо членства України в Альянсі. "Я раніше думав, що нам потрібно знайти спосіб забезпечити безпеку України обладнанням, розвідкою, тренуваннями, щоб вони більше ніколи не могли бути атаковані. Але тепер я думаю, що досить вже двозначностей. Ми десятиліттями намагалися не мати України в НАТО, що призвело до найгіршої війни в Європі за 80 років", - зазначив Джонсон.

"На жаль, не сидять без світла постійно": Скабєєва побідкалась, що "не всі українці страждають" (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:43

Російська пропагандистка Ольга Скабєєва цинічно побідкалася, що через дії терористів РФ "не всі українці зараз страждають". Її розлютило те, що в нашій державі більше не вимикають електрику. Про це вона сказала в етері свого пропагандистського шоу, пер...

"Не треба сюди їхати воювати": ЗСУ взяли у полон... Олександра Сергійовича Пушкіна (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:29

Бійці ЗСУ взяли в полон окупанта із Хабаровська, якого звуть Олександр Сергійович Пушкін. Він розповів, що потрапив до штрафбату армії РФ через відмову виконувати накази свого командира, відвоював там два дні і опинився у руках українських військових. ...