Українських військових очікує чергова важка зима. Попри це, вони не збираються знижувати темп. Таку думку "Голосу Америки" висловив екскомандувач армії США в Європі, генерал у відставці та очільник Кафедри стратегічних досліджень Першинга у Центрі аналізу європейської політики Бен Годжес, передають Патріоти України.
За його словами, ЗСУ продовжать тиснути на росіян, на їхню логістику. "В мене немає жодних сумнівів, що Росія робитиме те саме, що і минулої зими - атакуватиме енергомережу, аби зробити життя цивільних жахливим. Мета - підірвати готовність українського народу до спротиву. Тому засоби протиповітряної оборони мають бути першими в списку постачання Україні", - каже Годжес.
Водночас він підкреслює, що не хотів би бути російським рядовим, який сидить в окопі. "В них жахлива система логістики, їхнім лідерам начхати на них. Тож російські солдати жахливо страждатимуть взимку... Я думаю, що ми також побачимо зниження ефективності деяких їхніх дронів", - зазначив він.
Україна і Росія провели 76 обмін полоненими. Додому повернулись 160 українців – усі військові, які перебували в неволі з 2022 року. Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (КШППВ) у п'ятницю, 26 червня, передають ...
На всій території анексованого півострова окупаційна влада запровадила режим "надзвичайної ситуації регіонального характеру", повідомив так званий губернатор Михайло Развожаєв, передають Патріоти України. Це пояснили потребою "розв'язати питання економ...