Українських військових очікує чергова важка зима. Попри це, вони не збираються знижувати темп. Таку думку "Голосу Америки" висловив екскомандувач армії США в Європі, генерал у відставці та очільник Кафедри стратегічних досліджень Першинга у Центрі аналізу європейської політики Бен Годжес, передають Патріоти України.
За його словами, ЗСУ продовжать тиснути на росіян, на їхню логістику. "В мене немає жодних сумнівів, що Росія робитиме те саме, що і минулої зими - атакуватиме енергомережу, аби зробити життя цивільних жахливим. Мета - підірвати готовність українського народу до спротиву. Тому засоби протиповітряної оборони мають бути першими в списку постачання Україні", - каже Годжес.
Водночас він підкреслює, що не хотів би бути російським рядовим, який сидить в окопі. "В них жахлива система логістики, їхнім лідерам начхати на них. Тож російські солдати жахливо страждатимуть взимку... Я думаю, що ми також побачимо зниження ефективності деяких їхніх дронів", - зазначив він.
У Бєлгородській області РФ 23 червня здіснено ракетну атаку на крейдяний завод, передають Патріоти України з посиланням на Телеграм-канал ASTRA. Стверджується, що удар стався по Олексіївському крейдяному заводу – одному з найбільших промислових підприє...
Генеральний прокурор Угорщини Габор Балінт Надь може подати у відставку через справу з українським Ощадбанком. Про це повідомляє угорське видання HVG, посилаючись на заяву прем'єр-міністра Угорщини Петера Мадяра, передають Патріоти України. За словам...