
Володимир Зеленський 17 травня виступив на церемонії відкриття Каннського кінофестивалю. Президент звернувся до учасників через відеозв'язок, повідомляють Патріоти України.
У своїй промові він згадав слова Чарлі Чапліна у знаменитому фільмі "Диктатор". "Ненависть до людей пройде, диктатори помруть, і влада, яку вони відібрали у людей, повернеться до людей", – процитував Зеленський.
Він зазначив, що українці продовжують боротьбу. Адже іншого виходу у нас немає. Президент впевнений, що Україна обов'язково переможе у війні.
75-й Каннський кінофестиваль триватиме з 17 до 28 травня. Аби висловити підтримку Україні, організатори внесли до програми стрічки українського кіно. Крім того, у Каннах відкриють Український павільйон та програму "Україну фокусі". Так, під час фестивалю відбудуться дискусії щодо протидії російській агресії, а також обговорення проєктів, які Україна може запропонувати світові.
Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко наголосив, що Каннський кінофестиваль потрібно використати для просування української культури, так само як і Євробачення. Урядовець зазначив, що Росія офіційно не представлена на кінофестивалі, тому Україна має скористатися цим по максимуму, щоб просунути нашу культуру.
На кінофестивалі не буде російських журналістів. Росіянам відмовили в акредитації, бо вони не відповідають європейським цінностям. Організатори зазначили, що чекали на те, щоб відносини між Україною та Росією "налагодилися". Оскільки цього не сталося, то вони й схвалили таке рішення.
Російський диктатор Володимир Путін не відмовився від своїх планів щодо України. Окрім низки вимог, серед яких територіальні забаганки, глава Кремля прагне змінити військово-політичне керівництво України та створити державу, яка буде підпорядковуватися...
Економічна криза тільки почала як слід брати за горло недоімперії Путіна, в 31% населення скаржиться на те, що не вистачає грошей на їжу. Частка громадян РФ, які вірять, що життя покращиться у найближчі 3-5 років, на початку жовтня становила лишень 40%.