
Дружина кремлівського блогера Анатолія Шарія в черговий раз відзначилася спалахом агресії до України. Після історичної перемоги збірної з футболу над Іспанією в Києві Ольга Шарій назвала українців державою невдах. На її запис в телеграм-каналі звернув увагу журналіст і блогер Денис Казанський, передають Патріоти України.
"Мать моя родная. Выиграли раз в сто лет со счетом 1-0. Теперь будем год праздновать. Уже даже президент поздравил. Как страна неудачников", - заявила Шарій.

При цьому Казанський зазначив, що дружина кремлівського блогера ніколи не відрізнялася інтересом до футболу, однак на тлі загальної ейфорії і найважливішої перемоги не втрималася від спокуси написати чергову гидоту про Україну. "Коли НЕ цікавишся футболом, але дуже хочеться написати якусь гидоту про Україну - виходить так", - написав він.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...