Ненависть до України в кожному подиху: Дружина Шарія злобно прокоментувала перемогу збірної України над іспанцями

Дружина Шарія назвала українців державою невдах.

Дружина кремлівського блогера Анатолія Шарія в черговий раз відзначилася спалахом агресії до України. Після історичної перемоги збірної з футболу над Іспанією в Києві Ольга Шарій назвала українців державою невдах. На її запис в телеграм-каналі звернув увагу журналіст і блогер Денис Казанський, передають Патріоти України.

"Мать моя родная. Выиграли раз в сто лет со счетом 1-0. Теперь будем год праздновать. Уже даже президент поздравил. Как страна неудачников", - заявила Шарій.

При цьому Казанський зазначив, що дружина кремлівського блогера ніколи не відрізнялася інтересом до футболу, однак на тлі загальної ейфорії і найважливішої перемоги не втрималася від спокуси написати чергову гидоту про Україну. "Коли НЕ цікавишся футболом, але дуже хочеться написати якусь гидоту про Україну - виходить так", - написав він.

Папугам фрау канцлер дуже сподобалась: Ангела Меркель погодувала птахів у парку (фото)

четвер, 23 вересень 2021, 23:52

Там канцлерка чудово провела час. Вона погодувала папуг — австралійських лорі. Птахам так сподобалася Меркель, що вони всю її обсіли. Папуги сиділи у Ангели на руках і навіть на голові. Це мало дуже милий вигляд. Одягнена політикиня була у жакет кольор...