
Дружина кремлівського блогера Анатолія Шарія в черговий раз відзначилася спалахом агресії до України. Після історичної перемоги збірної з футболу над Іспанією в Києві Ольга Шарій назвала українців державою невдах. На її запис в телеграм-каналі звернув увагу журналіст і блогер Денис Казанський, передають Патріоти України.
"Мать моя родная. Выиграли раз в сто лет со счетом 1-0. Теперь будем год праздновать. Уже даже президент поздравил. Как страна неудачников", - заявила Шарій.

При цьому Казанський зазначив, що дружина кремлівського блогера ніколи не відрізнялася інтересом до футболу, однак на тлі загальної ейфорії і найважливішої перемоги не втрималася від спокуси написати чергову гидоту про Україну. "Коли НЕ цікавишся футболом, але дуже хочеться написати якусь гидоту про Україну - виходить так", - написав він.
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...
У Росії навесні 2026 року потік охочих підписати контракт із Міноборони скоротився приблизно на третину порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це йдеться у матеріалі «Верстки», передають Патріоти України. За даними видання, у квітні 2026 р...