Необґрунтоване зростання в держбюджеті-2021: Законопроект "ЄС" пропонує 7 000 000 000 з Офісів Зеленського, Венедіктової, ДБР та силовиків Авакова спрямувати на субсидії

Депутати з фракції “Європейська Солідарність” подали законопроєкт, яким пропонують збільшити витрати на субсидії на сім мільярдів гривень. Кошти Держбюджету пропонується перерозподілити з видатків, передбачених на забезпечення діяльності президента України та Офісу президента України, а також Офісу генерального прокурора, Національної поліції, ДФС України, ДПС України, ДБР та СБУ. Про це повідомляє пресслужба “ЄС”, зазначають Патріоти України.

“У Державному бюджеті на 2021 рік на виплату субсидій передбачено 36,6 млрд грн, що майже на 600 млн грн менше, ніж було у Державному бюджеті на 2020 рік. Проте вже після ухвалення Верховною Радою України Державного бюджету на 2021 рік були прийняті рішення про підвищення цін на газ, тарифів на послуги розподілення газу, тарифів на тепло, на електроенергію, на холодну воду», – йдеться у пояснювальній записці.

У “Європейській Солідарності” наголошують, що запланований рівень обсягу видатків на виплату субсидій у 2021 році є недостатнім, в першу чергу через значене зростання цін на житлово-комунальні послуги.

У партії нагадали, що рік тому Зеленський пообіцяв зменшити тарифи вдвічі, натомість їх підвищив. Водночас уряд Зеленського скоротив видатки на субсидії, які є дієвим механізмом соціального захисту незаможних громадян від ринкових тарифів. Видатки на субсидії можуть падати лише у двох випадках: або при зниженні цін на енергоносії, або при зростанні доходів громадян. У Зеленського все з точністю до навпаки – заявили у “ЄС”.

У “Європейській Солідарності” також нагадали, що дуже складна тарифна реформа 2014-17 років, яку впроваджували уряди Яценюка та Гройсмана, була частиною боротьби за енергетичну незалежність від Росії, а Україна важкою ціною “зіскочила” з російської газової голки.

Не виключено, що невмотивоване підвищення ціни на газ є частиною багатоходівки, в якій російська агентура спробує повернути Україну в енергетичну кабалу до Москви – застерігають у партії.

Раніше народний депутат від “Європейської Солідарності” Олексій Гончаренко заявив, що влада майже вдвічі урізала субсидії, коли доходи населення почали падати, а тарифи збільшуватись.

Байден домовився з Меркель про узгодження політики щодо України

вівторок, 26 січень 2021, 20:45

«Лідери домовились про «спільне напрацювання стратегічних пріоритетів в політиці, зокрема щодо Афганістану, Ірану, Китаю, Росії, України та Західних Балкан», ‒ йдеться у повідомленні. Байден заявив у Twitter, що запевнив Меркель у відданості співпраці ...

Білий дім знов наповнив дружній собачий гавкіт: Вівчарки Байденів переїхали до резиденції президентів США

вівторок, 26 січень 2021, 20:38

Світлинами домашніх улюбленців на новому місці поділилася дружина президента в Twitter. "Чемп і Мейджор приєдналися до нас у Білому домі", - підписала фото двох німецьких вівчарок Джилл Байден, зазначають Патріоти України. Переїзд собак Байденів знамен...