"Необхідно вирішити проблему": Буданов розповів, у чому ЗС РФ перевершують ЗСУ на війні

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони (ГУР МО) Кирило Буданов висловився щодо поточної обстановки на фронті і спрогнозував подальший розвиток подій. Про це він розповів в інтерв'ю порталу The War Zone 22 вересня, передають Патріоти України.

За його словами, у Росії за нинішнього стилю ведення війни є певні переваги. Ідеться про людський ресурс, якого в противника значно більше. У зв'язку з цим українській стороні доведеться щось змінити.

"Нам знадобляться додаткові системи та можливості озброєння, які все ще можуть змінити баланс, який у нас є сьогодні. Якщо дивитися на ситуацію виключно з погляду людських ресурсів, якщо порівнювати український потенціал із російським, то в росіян людських ресурсів набагато більше. Ось чому ми не можемо продовжувати битися просто солдат із солдатом. Це не принесе бажаних результатів", — заявив Кирило Буданов.

Для того, щоб змінити ситуацію, Україні знадобиться більше озброєння різного типу, за допомогою якого вдасться уражати позиції російських окупантів і, відповідно, звільняти захоплені території, як зазначив глава ГУР МО.

"Нам необхідно вирішити проблему збільшення загальної кількості артилерійських стволів на полі бою. І нам потрібні системи зброї більшої дальності, щоб уражати їхні командні пункти, склади матеріально-технічного постачання тощо", — продовжив Кирило Буданов.

Пішли шукати "кадри" по світу: Росія вербує на війну з Україною жителів Непалу, уряд Катманду висловив протест

вівторок, 5 грудень 2023, 9:58

Непал вимагає від Москви не вербувати своїх громадян у російську армію і негайно повернути всіх непальських громадян після того, як стало відомо, що шістьох солдатів, які служили в російській армії, було вбито, передають Патріоти України. Непальські со...

В Україні створюють "довгі Нептуни": що наразі відомо про цей секретний проект

вівторок, 5 грудень 2023, 9:25

Деякі експерти повідомляють про успішні випробовування виробу у бойових умовах, тепер на порядку денному стоїть питання масового виробництва найпотужнішої наразі готової ракети. В Україні працюють над секретним проектом - створенням ракет нового зразка...