Непередбачуваний Трамп: Президент США прийняв остаточне рішення щодо військової допомоги Україні

Цікаво, що пообіцяв офіційний Київ під час візити Болтона до України
Білий дім погодився розблокувати кошти військової допомоги США Україні. Про це повідомляє з посиланням на двох сенаторів США журналіст американського видання Defense News Джо Гулд у Twitter, зазначають Патріоти України.

“Ліндсі Грем (Сенатор США від республіканської партії - ред.) щойно сказав, що адміністрація президента США Дональда Трампа сьогодні схвалила продовження фінансування на оборонну зброю для України”, - повідомив він.

Журналіст додав, що сенатор, який виступав на засіданні комітету Сенату з асигнувань, не надав додаткових деталей.

Пізніше Гулд додав, що сенатор Дік Дурбін також підтвердив: рішення продовжити фінансування було ухвалене у Білому домі вчора.

Таким чином, йдеться про майже 400 мільйонів доларів на військову допомогу Україні. Зокрема, Державний департамент США розблокував 141,5 млн доларів на допомогу в галузі безпеки, включаючи гроші за снайперські гвинтівки та гранатомети, а також ще 250 млн доларів від Міністерства оборони США, які заблокувала адміністрація Трампа, - для України.

"Державний департамент оцінив подальші можливості щодо іноземного військового фінансування та додаткові можливості на рахунках програми протидії російській агресії. Ми також надаємо підтримку зі знищення та зменшення конвенційного озброєння та зберігання зброї. Тож існує ціла низка допомоги з безпеки, яку ми окреслили та визначили для України", - повідомив помічник державного секретаря з політико-військових справ Кларк Купер.

Резонанс тижня. У мережі розповіли героїчні подробиці загибелі бійців "Альфи"

вівторок, 10 грудень 2019, 23:55

Під час бою на Донбасі, в якому загинули два воїни ЦСО СБУ – полковник Денис Волочаєв і полковник Дмитро Каплунов, були також ліквідовані двоє розвідників російсько-окупаційних військ. Про загибель офіцерів "Альфи" стало відомо 1 грудня. Це трапилося п...

"Кінець епохи бідності. Для окремого "слуги народу": Стало відомо про "захмарну" премію Милованова в 1630%

вівторок, 10 грудень 2019, 23:51

Заробітна плата Тимофія Милованова, з урахуванням запропонованої премії, може скласти 271 тисячу гривень. Міністр економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов може отримати премію за листопад-2019 у розмірі 1630%...