
Як розповіли свідки, БМП на повній швидкості влетіла в огорожу аеропорту. У БМП їхали молоді строковики. За даними РосЗМІ і телеграм-каналів, технікою управляли військовослужбовці 20-ї окремої гвардійської мотострілецької бригади. Інцидент вже офіційно підтвердили в Південному федеральному окрузі "КП-Волгоград".
Спочатку солдати розпивали алкоголь, після чого вирішили з військової частини перегнати БМП на полігон. Однак щось пішло не так - строковики збилися зі шляху, в результаті чого протаранили бетонний паркан аеропорту. "Летіли спочатку по дорозі, а потім завернули в приватний сектор і мало сарай на краю селища не знесли. Після чого на повному ходу врізалися в огорожу аеропорту, пошкодивши її", - розповідали очевидці. Всі винуватці п'яної НП затримані.
В Волгограде пьяные солдаты-срочники сбились с пути и вьехали на БМП на территорию аэропорта сквозь стену. pic.twitter.com/XieOjNBzNn
— HIGHLY LIKELY LIKE (@HighlyLike) October 22, 2020
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...