"Непереможна" армія "ЛДНР": Через прострочені ліки серед найманців поширюються інфекційні хвороби

Російське військове командування намагається приховати масштаби поширення інфекцій.

Командування російсько-окупаційних військ намагається приховати масштаби поширення інфекційних хвороб серед бойовиків. Про це повідомив речник Міністерства оборони України, полковник Максим Праута, посилаючись на дані української розвідки, передають Патріоти України.

Він зазначив, що командування російсько-окупаційних військ намагається приховати масштаби поширення інфекційних хвороб серед особового складу з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ. "Кількість інфекційних захворювань зростає у тому числі через те, що завезені з території РФ медикаменти є простроченими і непридатними для використання. Зазначена проблема минулого тижня обговорювалась як найбільш гостра під час навчально-методичного збору з начальниками медичних служб окупантів", - додав Праута.

За даними розвідки, залучені до участі у заході представники керівництва військово-медичної служби ЗС РФ рекомендували колегам без зайвого афішування шукати можливість лікувати військовослужбовців у цивільних медичних закладах за місцями дислокації підрозділів.

Хіти тижня. У хід підуть "Буки"! Бійці ЗСУ пригрозили жорстким ударом у відповідь на провокації ворога на Донбасі

п’ятниця, 6 грудень 2019, 16:00

Військовослужбовці ЗСУ заявили про намір збивати російські безпілотники у випадку, якщо ті будуть залітати з боку анексованого Росією Криму. Стріляти вони збираються із зенітно-ракетних комплексів "Бук-М1". Про це повідомив прес-секретар командування п...

"Вони перейшли межу": Стало відомо про звільнення майже всього директорату МОЗ на чолі з Литовченко

п’ятниця, 6 грудень 2019, 15:57

До кінця року керівниця директорату стратегічного планування та євроінтеграції Ірина Литовченко звільниться з Міністерства охорони здоров’я з практично усією своєю командою. Про це вона повідомила у Facebook та підтвердила УП. Мова про майже 10 праців...