"Непереможна" армія Путіна: У російських військових моряків діагностують психічні розлади, - Роман Цимбалюк

У російських моряків дедалі частіше почали діагностувати психічні розлади. Групу військовослужбовців країни-агресора вже відправили на лікування до Москви. Про це розповів журналіст Роман Цимбалюк, передають Патріоти України.

За його словами, такі проблеми у росіян виникли через тривалі морські походи. "Наприклад, вже кілька членів екіпажу фрегата "Адмірал флоту Касатонов", який знаходиться в морському поході з січня 2022 року і зараз перебуває в Середземному морі, було відправлено літаком на лікування до 47-го психіатричного відділення Головного військового клінічного госпіталю імені академіка Н. Н. Бурденка (Москва)", – інформує журналіст.

За його словами, моральний стан решти членів екіпажу цього фрегата теж незадовільний. Цимбалюк додав, що подібні випадки спостерігаються на багатьох кораблях ВМФ РФ.

Сила духу, яка вражає! Легендарний боєць "Азова" повернувся на військову службу після російського полону (фото)

вівторок, 6 грудень 2022, 15:22

Дмитро "Орест" Козацький повертається на військову службу після того, як пережив російський полон. Він був небагатослівним: опублікував лише короткий твіт, який супроводив фото, передають Патріоти України. Мережа в захваті від такого вчинку захисника М...

Черговий успішний обмін полоненими! У День ЗСУ додому повернулися 60 захисників України

вівторок, 6 грудень 2022, 14:59

Черговий успішний обмін полоненими став символічним. У День ЗСУ додому повертаються 60 воїнів Збройних сил, Нацгвардії, ДПСУ - 58 чоловіків та двоє жінок. Серед героїв, які повернулися, - 15 офіцерів і 45 рядових та сержантів. Про це повідомив керівник...