"Непереможні" вояки кухаря Путіна: Волонтери розкрили дані про сотні ліквідованих у Сирії російських найманців

Активісти зазначають, що як мінімум 81 позаштатному співробітникові російського ГРУ вдалося вижити після атаки ВПС США, хоча багато хто отримав важкі поранення.

Міжнародне волонтерство співтовариство InformNapalm розкрило унікальну розвідувальну інформацію про більш ніж 300 найманців підрозділу російської розвідки, відомого під умовною назвою ПВК "Вагнера", які брали участь у наступі в сирійській провінції Дейр-Ез-Зор у ніч з 7 на 8 лютого 2018 року, передають Патріоти України.

На сторінці проекту зазначено, що всі дані зібрані, проаналізовані та передані для публікації на ексклюзивній основі командою проекту "ІХТАМНЕТ_М0209". "Серед них 267 громадян Російської Федерації, 19 найманців "русского міра" з України, 6 із Білорусі, 3 із Молдови, 2 громадянина Вірменії, 2 із Казахстану, 1 громадянин Сирії, 1 із Узбекистану (частина із них має подвійне громадянство РФ ). Також у ході ідентифікації бойовиків отримала підтвердження інформації Служби безпеки України про 67 "вагнерівців", які вирушили в "путінський рай" у результаті удару артилерії і ВПС США", – сказано в повідомленні.

Головним курйозним моментом розслідування активісти називають ідентифікацію бойовика під прізвищем Ярош. За даними розслідування, це вимушений однофамілець, який взяв нове прізвище Ярош тільки в 2018 році.

Йдеться про Яроша Михайла Івановича, уродженця М. Славгорода Алтайського краю. У 2014-2015 роках він воював в Україні, а пізніше в Сирії під прізвищем Дорошенко. Нове прізвище він взяв після екстреної евакуації з Сирії в лютому 2018. Швидше за все, він хвилювався, що інформація про його злочини стане відома в Німеччині, де проживають його родичі.

З архіву ПУ. Няша-хамелеон пішла далі: Нове перевтілення Поклонської

четвер, 28 травень 2020, 15:00

​З 2014 року теперишня депутат Держдуми РФ Наталія Поклонська «зіграла» кілька ролей - від непримиренного борця з "бандерівцями" у Криму до ідолопоклонніці імператора Миколи II. Здавалося б, репертуар цілком сформований, але в нинішньому році Няша вирішил

Хто і навіщо маніпулює даними про кількість вугілля, вивезеного з тимчасово окупованого Донбасу?

четвер, 28 травень 2020, 14:11

Наведені факти свідчать про невідповідність та відверту дезінформацію щодо ситуації в ОРДЛО, яка подається військово-політичному керівництву України. Без достовірних даних плани з реінтеграції тимчасово окупованих територій розробити неможливо. А це небез