Непогана схема: Стефанчук знімає квартиру ... у тещі і отримує компенсацію з бюджету за житло

Перший віце-спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук з фракції "Слуга народу" орендує квартиру у матері своєї дружини і отримує компенсацію з бюджету як іногородній депутат. Про це повідомили на офіційному сайті організації "Чесно", передають Патріоти України.

За даними декларації за 2018 рік, яку Стефанчук подавав як заступник директора державної організації "Національний офіс інтелектуальної власності", він проживає в квартирі площею 101,8 кв. м, яка належить Тетяні Сітарук.

Як стало відомо журналістам, Сітарук - це дівоче прізвище дружини Стефанчук, а Тетяна Сітарук є її матір'ю. Руслан Стефанчук підтвердив, що до сих пір живе в цій квартирі і платить "орендодавцю за договором - власнику квартири". Теща Стефанчук, за його словами, платить податки в порядку, передбаченому законодавством.

"Право вибрати квартиру для проживання, як і місце проживання - це моє право як орендаря", - заявив Стефанчук. Руслан Стефанчук - один з 120 народних депутатів 9 скликання, які отримали компенсацію за житло з держбюджету.

Хіти тижня. "Доблесні вояки" Путіна до проносу бояться "чорної піхоти" України: "Cкажуть зараз йти вперед - підемо і зітремо їх з лиця землі": Морпіхи про бої під Горлівкою, підлості окупантів (відео)

понеділок, 6 грудень 2021, 2:00

В околицях окупованої Горлівки проросійські терористи щодня відкривають вогонь з кулеметів і автоматичних станкових гранатометів. Про це йдеться в сюжеті телеканалу 2+2, зазначають Патріоти України. . Українські морпіхи розповіли, що найбільш акти...

Хіти тижня. То хто чий вирок? Порошенко проаналізував, яких "убивчих" для себе тем уникав його балакучий наступник впродовж багатогодинного пресмарофону

понеділок, 6 грудень 2021, 0:10

На пресконференції президент Володимир Зеленський не відповів на найголовніші запитання, які турбують і українців, і міжнародних партнерів нашої держави. Натомість він звинувачував журналістів та демонстрував свої численні фобії. Про це в ексклюзивному...