Непрофесіоналізм чи "кроти"? Попри всю зацікавленість, Міноборони України й досі не замовило "Нептун"

Протикорабельний комплекс був прийнятий на озброєння у серпні цього року.

Як повідомив генеральний директор-генеральний конструктор Олег Коростельов, Державне підприємство "Державне Київське конструкторське бюро "Луч" поки що не отримувало замовлення на виготовлення берегової версії протикорабельного комплексу РК-360МЦ "Нептун", передають Патріоти України.

"Офіційного замовлення ми ще не отримали, як і завдання щодо кількості комплексів та термінів їхнього постачання", - зазначив розробник ПКР.

Третій пуск ракети Р-360 з пускової установки УСПУ-360 берегової версії РК-360МЦ "Нептун" на випробуваннях наприкінці квітня 2020 року. При цьому, Олег Коростельов повідомив, що на виготовлення одного дивізіону "Нептунів" знадобиться біля року.

"Ми зі свого боку письмово підтвердили готовність розпочати серійне виробництво комплексів для ЗСУ. Наразі наші виробничі потужності та підприємств, з якими ми працюємо у кооперації у цьому проєкті, а їх лише основних близько 20, дозволяють нам виготовити дивізіон ракетних комплексів "Нептун" впродовж року", - зазначив Герой України.

Джерело: Defense News

Найкращий стрілець ЗСУ заявив, що хотів би знищити ворога номер один - Путіна (фото)

четвер, 24 червень 2021, 8:17

Військовослужбовець з позивним "Курт", який є найкращим стрільцем Збройних сил України, назвав свого ворога номер один. Це президент Росії Володимир Путін, передають Патріоти України. Боєць, який служить снайпером в одному з окремих розвідувальних бат...

Негативний відбір, або Путіну потрібні в "боярах" ідіоти: У Росії глава міськдуми з посмішкою привітала зі "святом" початку Другої світової війни в СРСР (відео)

четвер, 24 червень 2021, 7:10

Міська глава Рязані (РФ), голова місцевої думи Юлія Рокотянська публічно назвала "святом" день вторгнення нацистської Німеччини в СРСР і з посмішкою привітала з цією датою депутатів. Пізніше жінка виправдалася тим, що "обмовилася", зазначають Патріоти ...