"Неприємний тип": Такер Карлсон поскаржився, що Борис Джонсон нібито запросив $1 млн за інтерв'ю про Україну

Американський журналіст Такер Карлсон, який нещодавно взяв інтерв'ю у президента Російської Федерації Володимира Путіна, заявив, що колишній прем'єр-міністр Великої Британії нібито зажадав від нього мільйон доларів за інтерв'ю про його позицію щодо України. Про це він сказав в інтерв'ю Blaze, передають Патріоти України.

За словами Карлсона, він надіслав експрем'єру Британії запит на інтерв'ю після того, як політик прокоментував його розмову з російським президентом, назвавши журналіста "знаряддям Кремля".

Карлсон стверджує, що спочатку отримав відмову, а потім один із радників Джонсона нібито сказав, що інтерв'ю з політиком коштуватиме йому "мільйон у доларах США в золоті або біткоїнах". За словами журналіста, це сталося кілька днів тому.

"Я не захищаю Путіна, але Путін не просив у мене мільйон доларів. Тож ви говорите мені, що Борис Джонсон набагато більш слизький і неприємний тип, ніж Володимир Путін, що насправді так", — заявив він.

Зазначимо, що 9 лютого Джонсон висловився про інтерв'ю Карлсона з Путіним. Він вказав на те, що американський журналіст не ставив російському президенту "жорстких запитань", зокрема про військову агресію РФ в Україні.

"Він не запитав Путіна, чому навіть зараз він використовує найжорстокіші засоби сучасної війни, щоб калічити і вбивати невинних українських громадян. Він не притягнув його до відповідальності за тортури, зґвалтування, вибухи дитячих садків", — констатував Джонсон.

"За Росію вже серйозно взялись": Експерт дав прогноз щодо руйнування режиму у РФ та ставку Заходу

п’ятниця, 19 квітень 2024, 7:56

На Заході роблять ставку на поступове руйнування путінського режиму. Поки що немає ознак того, що серед наших союзників мають намір не визнавати легітимність Путіна. Таку думку в ефірі "Еспресо" висловив політичний експерт Максим Розумний, передають Па...

"Коли ти сидиш, скажімо, в Петербурзі": Буданов спрогнозував новий наступ росіян та назвав умову закінчення війни в Україні

п’ятниця, 19 квітень 2024, 7:45

Вже у червні Росія може почати великий наступ, щоб спробувати захопити всю територію Донецької та Луганської областей. Після цього росіяни зосередяться на президентських виборах у Сполучених Штатах Америки та їхніх наслідках. Так вважає очільник Головн...