
Підтверджено ураження береговим ракетним комплексом «Нептун» Новошахтинського нафтопереробного заводу в ростовській області рф, передають Патріоти України з посиланням на ВМС ЗС України.
"В ніч на 31 травня підрозділи Військово-Морських Сил Збройних Сил України вчергове завдали точного удару по стратегічному об’єкту ворога.
У результаті ураження було виведено з ладу дві атмосферно-вакуумні установки первинної переробки нафти потужністю до 2,5 млн тонн на рік кожна та об'єкти зберігання нафтопродуктів.
Новошахтинський НПЗ є ключовим підприємством паливної інфраструктури регіону та відіграє важливу роль у забезпеченні російських військ паливно-мастильними матеріалами.
Ураження об'єкта суттєво знижує можливості противника щодо логістичного забезпечення військових угруповань.
Послідовне ураження критично важливих елементів військово-промислового та паливно-енергетичного комплексу держави-агресора послаблює її спроможності у війні проти України", - зазначено в повідомленні ВМС.
Повторний наступ російських окупаційних військ із території Білорусі поки що є "абстрактними міркуваннями", адже в РБ не розміщено сил для реалізації такого задуму. На цьому етапі для Кремля більш пріоритетним завданням є окупація Донецької області, пе...
Як відомо, Україні для збиття російських ракет дуже бракує систем ППО Patriot і відповідних боєприпасів для них. Проте навіть якщо США погодиться надати нашій державі ліцензію на виробництво ракет для Patriot, це "не стане панацеєю" – вочевидь, що агре...