"Нервовий тік почався": Путін на зустрічі з Сі Цзіньпіном влаштував "спекотні" танці (відео)

Сьогодні 20 березня прибув до Москви на зустріч з диктатором Володимиром Путіним, якому видали ордер на арешт, президент Китаю Сі Цзіньпін. Президент-диктатор Путін на зустрічі з Сі Цзіньпіном не міг контролювати свої ноги, передають Патріоти України.

Як звернули увагу користувачі Мережі, Путін почав танцювати ногами і схопився руками. Під час привітання свого колеги в Москві він регулярно смикався, ноги трусилися і "танцювали". Користувачі Мережі в коментарях відзначають, що у Путіна "нервовий зрив або судоми почали хапати".

Крім того, в Мережі помітили ще одну дивну річ. Зазвичай диктатор зустрічає у себе гостей за метровими столами. "Так близько Путін ні до кого ще не був: для зустрічі з Сі Цзіньпіном кремлівський упир вибрав найменший столик?",- пише радник МВС Антон Геращенко.

Ілон Маск поширив відео зі звинуваченнями України в підриві Каховської ГЕС

середа, 7 червень 2023, 21:56

Ексведучий Fox News Такер Карлсон, відомий своєю активною підтримкою РФ, опублікував відео, у якому звинуватив Україну в підриві Каховської ГЕС. Його пост розповсюдили деякі відомі люди, серед яких Ілон Маск та американський конгресмен Метт Гейтц Перши...

Підрив Каховської ГЕС: Велика вода уже загрожує Миколаєву

середа, 7 червень 2023, 21:43

У місті Миколаєві після підриву російськими терористами дамби на Каховській ГЕС упродовж середи, 7 червня, почав підійматися рівень води у Дніпрі. У найнижчі точні пляжу в мікрорайоні Намив вода підступила до зупинок громадського транспорту, утворюютьс...