Нещасні навіть не почули сигнал тривоги: Окупанти у Харкові вдарили ракетою по будинку, де жили люди з вадами слуху

Російські окупанти вночі, 17 серпня, ракетою обстріляли гуртожиток. У цьому будинку мешкали люди з вадами слуху, а тому частина потерпілих не могли почути сигнал повітряної тривоги. Про це повідомила радниця голови Харківської облради, волонтерка Наталія Попова, передають Патріоти України.

Вона наголосила, що частина потерпілих могла навіть не почути сигнал повітряної тривоги, оскільки люди, які мешкали у будинку, мали вади слуху. Зараз люди, які є під завалами не можуть відгукнутись на крики рятувальників.

"Росіяни, ви горітимете в пеклі. Серед потерпілих є люди, які не могли чути та говорити. Попередньо були вони серед тих, кому надали допомогу на місці. чекаємо на інформацію з лікарень. Вони навіть не могли почути тривогу", - написала Попова.


Підозрюють генерала: У Росії шукають 1,5 млн комплектів зниклої військової форми

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:33

На складах пунктів прийому особового складу Збройних сил РФ кудись зникли 1,5 млн комплектів військової форми. Про це повідомив депутат Держдуми від Забайкалля Андрій Гурулєв, передають Патріоти України. "У нас сьогодні проблеми то з формою, то ще з чи...

У ЗСУ офіційно підтвердили звільнення села Торське Донецької області

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:29

Спікер Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий підтвердив визволення села Торське Донецької області, передають Патріоти України. "Наші військові взяли село Торське, розташоване на шляху до Кремінної, вражають вогнем артилерії підрозділи супротивника,...