"Нескінченний потік трун": Кулеба розповів, чим загрожує Кремлю вторгнення в Україну і чому режим Х**ла приречений

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що українська армія зараз сильніша, ніж була в 2014 році, і якщо Росія зважиться на вторгнення, то це "буде бійня", зазначають Патріоти України.

"Попри те, що Україна не була готова до війни (у 2014 році, - ред.), все, що Росії вдалося захопити на сході України, було відносно невеликою територією, яка становить дуже невелику частину адміністративної території Донецької та Луганської областей", - сказав глава МЗС в інтерв'ю латвійському новинному порталу Sargs.

"Якщо Росія вирішить піти на війну (зараз, - ред.), їй доведеться рахуватися з надзвичайно великою кількістю полеглих російських військ, що буде незрівнянно з 2014 роком. Це буде бійня", - додав Кулеба. Міністр вважає, що Росія розуміє всі ризики. За його словами, коли навесні РФ під приводом навчань вивела свої війська до кордонів України, були розгорнуті зокрема і польові госпіталі.

"Всім ясно, що ніхто не створює такі госпіталі під час звичайних військових навчань. Це показує, що керівництво російських збройних сил прекрасно розуміє, що якщо буде дано наказ атакувати Україну, це буде зовсім інший рівень війни", - сказав Кулеба.

При цьому, на його думку, напад на Україну може стати загрозою для самої Росії. "Впродовж багатьох років вона витрачала мільйони, намагаючись бомбити свій народ, дегуманізуючи й принижуючи Україну за допомогою пропагандистських засобів масової інформації. Проте в Кремлі досі не до кінця розуміють, як відреагує російське суспільство, якщо з України потече нескінченний потік трун російських солдатів", - зазначив глава МЗС.

50 млрд для порятунку держави: Те, як "Слуги" відмовляється посилити оборону за рахунок "Великого крадівництва", свідчить, де ця публіка насправді зустрічатиме російську навалу

четвер, 27 січень 2022, 6:10

Зеленський поставив Україну на кон російської рулетки. Якщо Москву стримають, "слуги" наб'ють кишені ще десятками мільярдів з "Великого крадівництва". У випадку навали втечуть закордон, і у ситій безпеці бідкатимуться про трагедію мільйонів співгромадян

Мініоборони повідомило, як діяти, аби потрапити в тероборону ЗСУ (інструкція)

четвер, 27 січень 2022, 5:45

Робота над розгортанням територіальної оборони в Україні триває буквально цілодобово, заявив 26 січня міністр оборони Олексій Резніков. До кінця лютого підрозділи ТрО будуть укомплектовані не менш ніж на 70% по всій країні. Паралельно вже розпочалося у...