Несподівана пропозиція від Кремля, Х**ло злякалось? Росія хоче обмінятися гарантіями з США про невтручання в справи один одного

Росія пропонує США обмінятися гарантіями невтручання у внутрішні справи один одного. Про це заявили в російському МЗС, передають Патріоти України.

Також у відомстві повідомили про пропозицію Москви Вашингтону відновити профільні канали діалогу щодо запобігання хакерських атак, в тому числі на високому рівні.

"Суть російської ініціативи зводиться до прийняття комплексу практичних заходів щодо перезавантаження двосторонніх відносин в сфері використання інформаційних та комунікаційних технологій (ІКТ), що включають відновлення профільних діалогових форматів і каналів зв'язку, в тому числі на високому рівні, укладення угоди про запобігання інцидентів в інформпросторі, обмін гарантіями про невтручання у внутрішні справи один одного ", — вказали в дипломатичному відомстві.

Крім того, у відомстві підкреслили, що в пропозицію Москви також входить висновок глобальної домовленості про прийняття політичного зобов'язання державами про ненанесення першими удару з використанням ІКТ один проти одного.

Сполучені Штати Америки закликали Росію припинити військове нарощування в тимчасово окупованому Криму, зупинити провокації на кордоні з Україною і вивести свої війська зі сходу України.

Обстріли не вщухають: ХАМАС випустив десятки ракет по газовидобувних платформах біля узбережжя Гази

неділя, 16 травень 2021, 20:51

ХАМАС уже тиждень завдає ударів по території Ізраїлю. 16 травня ХАМАС випустив кілька десятків ракет по газовидобувних платформах, розташованих в 20 кілометрах від узбережжя сектора Газа, інформують Патріоти України. За даними Newsru.co.il, жодна з рак...

З архіву ПУ. Оце так поворот: Саакашвілі закликав розірвати угоду України з МВФ

неділя, 16 травень 2021, 20:30

"Великий реформатор" пішов на поводу своїх нових друзів при владі, котрі заради згортання реформ, готові відмовитись від найдешевших кредитів у світі аби Україна і далі животіла на краю цивілізованого світу з мріями "наздогнати Польщу". Україна повинна...