Несподівано: Лукашенко похвалив ЗСУ і закликав "взяти урок" у них

Диктатор Олександр Лукашенко раптово похвалив Збройні сили України і закликав "взяти урок" у наших захисників. Самопроголошеного правителя Білорусі особливо захопили ефективні операції мобільних груп ЗСУ. Лукашенко зробив таку заяву під час засідання з оборонного замовлення РБ на 2022 рік, передають Патріоти України.

"Ще раз звертаюся до уроків і досвіду українського конфлікту. Підкреслю особливо: якщо танки, то дуже популярні серед військових Т-72. Модернізовані наші танки — хороша зброя. А що стосується легкоброньованих автомобілів "Кайман", теж пам'ятайте — ми робили крен до того, що все-таки армія наша повинна бути мобільною", — повідомив Лукашенко.

Далі узурпатор похвалив дії мобільних груп ЗСУ. За словами диктатора, вони наносили стрімкі удари по ворогу, який перевершує числом. "Найефективнішими, в тому числі з боку українських Збройних сил, виявилися мобільні групи, які миттєво, несподівано наближалися до супротивника, який набагато їх перевершує, і завдають разючих ударів", — продовжив Лукашенко.

"Як мене ця армія за***ла разом з державою ***ною": Окупант бідкається мамі, що з війни в Україні ніяк не можна втекти

субота, 28 травень 2022, 14:40

Російські військові, які ще донедавна сильно хотіли воювати проти України, шукають шляхів відступу. Рідним вони продовжують скаржитися на те, що втекти з армії просто неможливо. Про це свідчить одна з перехоплених розмов окупанта з його матір'ю, переда...

Загроза ядерного удару по Україні, Литві та Польщі: Історик розповів, чому Путін досі формально не анексував Білорусь

субота, 28 травень 2022, 14:26

Російська Федерація досі формально не поглинула Білорусь, оскільки російський президент Володимир Путін хоче перекинути на білоруську територію ядерну зброю і звідти атакувати Європу. Влада РФ може завдати удару по Україні, Литві чи Польщі. Про це розп...