Несподівано: Пашинський разом з іншими нардепами хоче ліквідувати "Укроборонпром"

Автори законопроекту вказали, що неефективне управління держпідприємствами, які входять до складу концерну, тягне за собою неможливість задоволення потреб ЗСУ.
"Укроборонпром" можуть ліквідувати? Ілюстрація: РБК.

У Верховній Раді зареєстровано проект закону 10248, який передбачає ліквідацію "Укроборонпрому". У документі, опублікованому на сайті парламенту, зазначено, що ініціативу підтримали відразу декілька народних депутатів: Тетяна Чорновіл, Іван Винник, Сергій Пашинський, Андрій Тетерук, Андрій Левус та інші, передають Патріоти України.

Автори вказують, що неефективне управління держпідприємствами, які входять до складу "Укроборонпрому" тягне за собою неможливість задоволення потреб Збройних Сил України та інших військових формувань в продукції оборонного призначення. А також втратою інвестиційної привабливості підприємств, і в зловживаннях з боку посадових осіб держпідприємств, що складаються в укладанні договорів і перерахування бюджетних коштів суб'єктам господарювання, які мають ознаки фіктивності тощо.

Пропонується змінити особливості приватизації об'єктів держвласності, здійснення державно-приватного партнерства в зазначеній сфері та відновлення платоспроможності боржника - суб'єктів державної власності оборонно-промислового комплексу або визнання їх банкрутом.

І ще один потік "Газпрому": Болгарія починає будівництво газопроводу в обхід України

четвер, 19 вересень 2019, 8:40

Державний газовий оператор Болгарії підписав будівельний контракт на 1,1 млрд євро з групою під керівництвом Саудівської Аравії на будівництво відгалуження газопроводу Turk Stream – "Балканського потоку", повідомляють Патріоти України з посиланням на A...

Довгоочікуваний дзвінок з Вашингтону: США призначили дату зустрічі Зеленського з Трампом

четвер, 19 вересень 2019, 8:05

Віце-президент Сполучених Штатів Америки Майк Пенс під час телефонної розмови з президентом України обговорили візит Володимира Зеленського в США наступного тижня. Про це йдеться у заяві Білого дому, зазначають Патріоти України. В рамках телефонної роз...