Несподівано: Пашинський разом з іншими нардепами хоче ліквідувати "Укроборонпром"

Автори законопроекту вказали, що неефективне управління держпідприємствами, які входять до складу концерну, тягне за собою неможливість задоволення потреб ЗСУ.
"Укроборонпром" можуть ліквідувати? Ілюстрація: РБК.

У Верховній Раді зареєстровано проект закону 10248, який передбачає ліквідацію "Укроборонпрому". У документі, опублікованому на сайті парламенту, зазначено, що ініціативу підтримали відразу декілька народних депутатів: Тетяна Чорновіл, Іван Винник, Сергій Пашинський, Андрій Тетерук, Андрій Левус та інші, передають Патріоти України.

Автори вказують, що неефективне управління держпідприємствами, які входять до складу "Укроборонпрому" тягне за собою неможливість задоволення потреб Збройних Сил України та інших військових формувань в продукції оборонного призначення. А також втратою інвестиційної привабливості підприємств, і в зловживаннях з боку посадових осіб держпідприємств, що складаються в укладанні договорів і перерахування бюджетних коштів суб'єктам господарювання, які мають ознаки фіктивності тощо.

Пропонується змінити особливості приватизації об'єктів держвласності, здійснення державно-приватного партнерства в зазначеній сфері та відновлення платоспроможності боржника - суб'єктів державної власності оборонно-промислового комплексу або визнання їх банкрутом.

З архіву ПУ. "Зовсім дід ку-ку!": Путін зганьбився новим анекдотом на улюблену тему (відео)

понеділок, 23 листопад 2020, 23:55

Безглузді жартівливі висловлювання глави Росії Володимира Путіна щодо вирішення важливих питань з якості життя в очолюваній ним країні знову розлютили громадян. І змусили задуматися про нормальність його психічного здоров'я. Відео ще одного конфузу пре...

З архіву ПУ. Досить цікава причина: У Росії пояснили, чому не захопили Маріуполь

понеділок, 23 листопад 2020, 23:30

Виявилося, що Маріуполь, на відміну від Донецька чи Луганська, - це "чужа земля". Так звана "армія ДНР" не захопила в 2014 році Маріуполь Донецької області, нібито, через те, що він знаходиться «на чужій землі». Про це в ефірі російського телебачення т...