Несподівано подав голос: Штайнмаєр відповів на критику своєї формули щодо Донбасу

Президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайєр відкинув критику своєї формули щодо Донбасу, узгодженої новою українською владою 1 жовтня, передають Патріоти України.

За його словами, прийняття скандального документу було необхідне через те, що переговори у «нормандcкому форматі» стосовно врегулювання ситуації на Донбасі ніяк не просувалися.

«Формула містить ні що інше, як спробу перетворити великі кроки, які обидві сторони конфлікту не були готові робити, у серію маленьких», — заявив Штайнмайєр.

При цьому німецький президент заперечує, що Росія сильно вплинула на зміст запропонованої ним формули. Він також висловив здивування невдоволенням українців у зв’язку з узгодженням даного документу.

Інструмент для реагування на світові загрози: Зеленський пропонує створити міжнародну інституцію зі штаб-квартирою в Києві чи Одесі

субота, 26 листопад 2022, 20:00

Президент України Володимир Зеленський на установчому саміті "International Summit оn Food Security" запропонував створити нову міжнародну інституцію зі штаб-квартирою в Україні, аби вона запобігала світовим загрозам і швидко реагувала на їх появу, пер...

"Народу н*хера у нас. Командир роти – вже четвертий": Окупант поскаржився, що війська РФ не готові до наступу ЗСУ (аудіо)

субота, 26 листопад 2022, 19:49

Російські окупанти втрачають хватку боротися зі Збройними силами України. Вони виснажені, причому як морально, так і фізично, і дуже бояться наступу захисників нашої країни. Про це свідчить телефонна розмова російського військового з родичкою, яку пере...