Військове командування Росії почало перевезення боєприпасів з Білорусі в російське місто Смоленськ. Боєприпаси вантажать в 100 спеціалізованих критих вагонів для перевезення вибухових матеріалів з маркуванням "1-й клас небезпеки". Про це повідомляти Telegram-канал Беларускі Гаюн, передають Патріоти України.
"Кількість боєприпасів настільки велика, що навантаження своїми силами організувати не можуть і відряджають військовослужбовців з інших підрозділів на допомогу", - йдеться в повідомленні.
Повідомляється, що Міноборони РБ і РФ орендували ці вагони у БелЖД. Зазначається, що в цих вагонах планується вивезення боєприпасів в РФ. Навантаження проводиться на декількох великих артилерійських базах. Зокрема, на ВЧ 67878 (46-й арсенал ракет і боєприпасів) в Бронній горі.
Надалі групи вагонів по 6-10 одиниць відправляються на станції Мінського залізничного вузла, де їх чіпляють до звичайних вантажних поїздів для відправки за маршрутом Мінськ — Орша — стик. Червоне - Смоленськ.

Інститут вивчення війни у своєму новому звіті заявляє, що останні висловлювання російського керівництва щодо можливих переговорів з Україною фактично підтверджують незмінність воєнних цілей Кремля та вимогу повної капітуляції України, передають Патріот...
Російська влада та пропаганда роками просувають наратив про "війну" проти НАТО та колективного Заходу. Однак на практиці представники російської еліти, зокрема родина депутата, близького до глави Чечні Рамзана Кадирова, демонструють вражаюче лицемірств...