Несподівано: У Кремлі "психанули" і погодились міняти полонених один до одного?

Раніше всілякі формули, котрі виробляли в Мінську та Москві, і постійно відміняємі державою-агресором передбачали за кожного українця кілька російських терористів. Правда 24 військовополонених ВМСУ Москва зобов'язана звільнити безусловно.

Москва і Київ попередньо домовилися про обмін 33 росіян на 33 громадянина України без урахування головреда «РИА Новости» Кирила Вишинського. Про це повідомляють російські ЗМІ, зазначають Патріоти України.

Український омбудсмен Людмила Денисова, яка представляє Київ у процесі обміну, вже знаходиться в Москві.
Планується, що звільнення Вишинського буде проходити за іншою схемою. Крім того, вказується, що Москва не наполягає на обов'язковому обміні Вишинського - для Росії принциповий факт його звільнення. Буде звільнений в цей раз український режисер Олег Сенцов невідомо.
Також зазначимо, що у Кремлі підтвердили, що Київ і Москва ведуть переговори щодо обміну ув’язненими.
Раніше повідомляkjcm, що українських політв'язнів і моряків можуть звільнити до кінця літа. За інформацією російських ЗМІ обмін знаходиться на фінальній стадії.
Натомість глава МЗС Росії Сергій Лавров заявив, що не потрібно гнатися за сенсацією в питанні обміну утримуваними особами між Росією і Україною, а терпляче працювати на результат.
Правозахисники повідомили, що з Одеського СІЗО на обмін до Києва вивезли трьох обвинувачених у державній зраді: українців Дениса Хитрова та Олену Бобову, а також громадянина Молдови Петра Мельничука.
Також повідомлялось, що у московському СІЗО Лефортово прийняли передачу для українських політв’язнів Володимира Балуха, Станіслава Клиха, Олександра Кольченка, Павла Гриба, Миколи Карпюка, Романа Сущенка, Євгена Панова і Олексія Сизоновича. Усіх їх досі утримували в різних колоніях Росії.
Нагадаємо, 20 серпня стало відомо, що український політв’язень Микола Карпюк «вибув» з російської в’язниці «Володимирський централ». Адвокат вважає, що Карпюк міг «вибути» з тієї ж причини, що і політв’язень Володимир Балух, якого 16 серпня вивезли з колонії міста Торжок Тверської області.

Правлячий клас шокований та наляканий: Формалізація пожиттєвого царювання Путіна заскочила росіян, пробудивши апокаліптичні відчуття

вівторок, 28 січень 2020, 6:10

У Росії представники влади і правлячого класу шоковані й налякані змінами, який готується внести в конституцію країни президент РФ Володимир Путін. Таке спостереження у блозі "Ехо Москви" висловила Лілія Шевцова, зазначають Патріоти України. Експерт за...

Хіти тижня. "Израиль не ждал доброго дядю из-за океана или мамку Меркель. Это пример для Украины", - Флінт

вівторок, 28 січень 2020, 3:00

"Я не случайно поставил статью про Израиль и его 8-е по мощи место в мире. Прежде всего это пример для Украины. И сейчас я скажу то, что будет многим очень неприятно. Не желаете читать - милости просим, можете покинуть ленту. Но сказать это необходимо"...