Українські захисники отримали трофейну зброю завдяки колісному безпілотнику, розробленому для доставки боєприпасів, провізії та дистанційного мінування, передають Патріоти України.
Українські військовослужбовці захопили кулемет Збройних сил Російської Федерації за допомогою наземної роботизованої платформи. Відповідні кадри опублікувала пресслужба 2-ї роти 23-го Окремого стрілецького батальйону Збройних сил України.
На відео можна помітити, як український наземний робот на колісній платформі зачепив ворожий кулемет, після чого почав тягнути його за собою. Далі йдуть фото захопленого російського кулемета.
"Дякуємо оркам за Ленд-ліз для ЗСУ", — йдеться в публікації. Відео прокоментував комік і військовослужбовець ЗСУ Сергій Липко, зазначивши, що такі дрони доправляють на позиції українських військових боєприпаси та провізію, а також використовуються для дистанційного мінування. "Тепер ще й краде кулемети", — констатував Сергій Липко.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....