Українські захисники отримали трофейну зброю завдяки колісному безпілотнику, розробленому для доставки боєприпасів, провізії та дистанційного мінування, передають Патріоти України.
Українські військовослужбовці захопили кулемет Збройних сил Російської Федерації за допомогою наземної роботизованої платформи. Відповідні кадри опублікувала пресслужба 2-ї роти 23-го Окремого стрілецького батальйону Збройних сил України.
На відео можна помітити, як український наземний робот на колісній платформі зачепив ворожий кулемет, після чого почав тягнути його за собою. Далі йдуть фото захопленого російського кулемета.
"Дякуємо оркам за Ленд-ліз для ЗСУ", — йдеться в публікації. Відео прокоментував комік і військовослужбовець ЗСУ Сергій Липко, зазначивши, що такі дрони доправляють на позиції українських військових боєприпаси та провізію, а також використовуються для дистанційного мінування. "Тепер ще й краде кулемети", — констатував Сергій Липко.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...