Несподіваний "ніж у спину" для Х**ла: Ердоган нагадав світу про винищення сотень тисяч німців і євреїв у царській Росії

Президент Туреччини Реджеп Ердоган знову прокоментував визнання Сполученими Штатами геноциду вірмен на початку XX століття в Османській імперії і провів паралелі з царською Росією, звинувативши Москву в загибелі сотень тисяч німців і євреїв під час Першої світової війни, передають Патріоти України.

Заяву про це Ердоган зробив після засідання турецького Кабінету міністрів, проводячи паралель між Османською та Російською імперіями і масовою загибеллю людей.

"Під час Першої світової війни сотні тисяч німецько-єврейських громадян жили в царській Росії і були депортовані нібито за співпрацю з німецькою армією. Точніше, під приводом депортації, більшість померла від голоду, хвороб і суворої погоди", - заявив Ердоган.

Журналісти відзначають, що різку заяву Ердогана в Москві поки ніяк не прокоментували, проте історичний випад може викликати роздратування російських політиків. Відзначимо, що, за даними істориків, в 1914 році на території Російської імперії жили близько 5,25 мільйонів євреїв.

У Першу світову війну в армії імперії служили 500 000 євреїв. У цей історичний період євреї були примусово виселені російським командуванням зі своїх місць проживання і без пред'явлення доказів звинувачені в "зраді і шпигунстві". Етнічних євреїв звинувачували в шпигунстві на користь Німеччини.

Терміновий візит Шойгу до Білорусі: ЗМІ звернули увагу на цікаві деталі

неділя, 4 грудень 2022, 7:28

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу 3 грудня прилетів на переговори до білоруського колеги Віктора Хреніна. Як повідомляють оборонні відомства, Москва та Мінськ домовилися внести зміни до російсько-білоруської міждержавної угоди про спільне забезпечення...

Жителя РФ звинуватили в "дискредитації" армії за те, що... йому наснився Зеленський

неділя, 4 грудень 2022, 6:59

За словами підозрюваного Івана Лосєва, донос на нього написали лише після публікації про сон, у якому був Зеленський, а інша критика війни в Україні залишилася непоміченою. Російські силовики відстежували публікації користувача приблизно пів року, пере...