
В ОАЕ повідомили про знищення двох запущених по Абу-Дабі ракет. Постраждалих немає зазначають Патріоти України.
Системи ППО знищили дві балістичні ракети, запущені "правлячим на півночі Ємену рухом "Ансар Аллах", повідомили військові. Вони також додали, що залишки ракет впали в окремих районах емірату Абу-Дабі.
Міноборони ОАЕ висловило готовність "протидіяти будь-яким погрозами і вживає всіх необхідних заходів для захисту держави від усіх атак". Зазначимо, в ОАЕ заборонили запускати в небо безпілотники в якості розваги після атаки на цьому тижні. За це буде юридична відповідальність.
На початку минулого тижня кілька безпілотників одночасно вразили цілі в столиці ОАЕ Абу-Дабі, в тому числі зону будівництва нового аеропорту і цистерни з пальним поблизу складів національної нафтової компанії, в результаті чого загинули три людини, шестеро отримали поранення. Відповідальність взяли на себе хусити - вони назвали наліт відповіддю на участь Еміратів у війні проти них в Ємені.
Сили оборони України продовжують системно завдавати ударів по військовій логістиці російських окупантів у тимчасово окупованому Криму. Основними цілями залишаються транспортні маршрути, якими російська армія перекидає бронетехніку, паливо та інші ресур...
Далекобійні удари Сил оборони України впливають на геополітичне становище Російської Федерації та підривають її воєнно-економічні можливості. Про це сказав полковник у відставці, військовий дипломат, колишній заступник військового представника України ...