Жителька Липчанівки виїхала до Польщі на початку війни, за два місяці повернулася та пішла працювати до окупантів, повідомляють Патріоти України.
Слідчі оголосили підозру 31-річній жительці села Липчанівка (Ізюмський район) Олесі, яка обійняла посаду в окупантів. Про це повідомив начальник слідчого управління Головного управління Нацполіції у Харківській області Сергій Болвінов.
"Нестандартна історія колаборанта — з початку повномасштабного вторгнення 31-річна Олеся виїхала до Польщі, але у квітні повернулася до рідного села Липчанівка, під окупацію", — розповів Болвінов.
Як установило слідство, окупанти запропонували жінці обійняти посади так званого голови "Бригадирівського сільського поселення", вона погодилася. Жінка надавала окупантам списки мешканців та отримувала пальне. На початку липня зірвала прапор України та встановила російський на будівлі місцевого клубу.
Підозру жінці оголосили за ч. 5 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України. Жінці загрожує від п'яти до десяти років ув'язнення з позбавленням права обіймати певні посади від 10 до 15 років та з конфіскацією майна або без такої.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...