Нетаньягу прибув до сектору Гази і оголосив війну до перемоги (відео)

Прем'єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу вперше після початку війни з ХАМАС відвідав сектор Гази 26 листопада. Він поспілкувався із солдатами ЦАХАЛ і заявив, що війна триватиме до перемоги та досягнення всіх цілей Ізраїлю. Також глава ізраїльського уряду побував в одному з виявлених Армією оборони Ізраїлю підземних тунелів, які використовуються терористами. Подробиці повідомляє The Times of Israel, передають Патріоти України.

У канцелярії Нетаньягу опублікували відео, яке зняло його спілкування з солдатами ЦАХАЛ на півночі сектора Гази. Прем'єр запевнив військовослужбовців, що війна триватиме до повної перемоги Ізраїлю над терористами ХАМАС.

"У нас є три цілі у цій війні: ліквідувати ХАМАС, повернути всіх наших заручників і гарантувати, що Газа знову не стане загрозою для Держави Ізраїль. Ми продовжуватимемо до кінця, до перемоги. Ніщо нас не зупинить, і ми переконані, що у нас є сила, воля та рішучість досягти всіх цілей війни, і ми це зробимо", – запевнив Нетаньягу.

Також він дав обіцянку солдатам, що всіх громадян Ізраїлю, яких терористи захопили як заручники, неодмінно буде звільнено. "Ми докладаємо всіх зусиль, щоб повернути наших заручників, і зрештою ми повернемо їх усіх", – каже Нетаньяху у відео.

Крім того, згідно з повідомленнями, глава ізраїльського уряду побував в одному з виявлених військовими тунелів бойовиків ХАМАС. Компанію під час спуску до підземних катакомб терористів йому склали начальник штабу Цачі Браверман, радник з національної безпеки Цачі Ханегбі, його військовий секретар генерал-майор Аві Хіль та заступник начальника штабу ЦАХАЛ генерал-майор Амір Барам.

Сі Цзиньпін відмовив: Путін знову повернувся з Китаю до РФ із "розбитим серцем", – Bloomberg

вівторок, 21 травень 2024, 18:50

Глава Кремля Володимир Путін повернувся з поїздки до Китаю в Москву ні з чим. Голова КНР Сі Цзіньпін дав зрозуміти, що не так уже й зацікавлений у "Силі Сибіру 2". Про це колумніст і оглядач Девід Фіклінг написав для Bloomberg. Повідомляється, що Путін...

"Їм вигідно розпочати бойові дії": Експерт оцінив загрозу наступу РФ на Сумщині

вівторок, 21 травень 2024, 18:44

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан розповів OBOZ.UA, що відповідно до логіки ведення бойових дій, кордони Сумської, Чернігівської та Харківської областей давно мали стати лінією бойового зіткнення. Чому досі там немає лінії фронт...