Україна почала отримувати більше зброї від західних партнерів, що дозволяє змінити ситуацію на фронті. У деяких районах російські загарбники вже бояться оточення. Про це свідчить розмова двох російських військових, яку вдалося перехопити українським розвідникам. Під час бесіди окупанти жваво обговорювали обстановку на лінії фронту, передають Патріоти України.
Один з російських окупантів під час розмови намагався з'ясувати, чи збираються їх міняти на передовій. Він розповів, що боїться оточення з боку ЗСУ, однак не уточнив район.
"За відчуттями, скоро в кільце нас візьмуть. З усіх фронтів обходять. Ми рухаємось вперед, а нас збоку обходять. І схід, і захід. Всі в одному місці зібралися", – сказав він.
Його товариш поцікавився, хто залишився позаду, на що той із сумом відповів: "Силовики, алкаші. Хорошого нічого немає".
Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський заявив, що для надійного стримування можливого наступу з території Білорусі Україна має створювати нові військові бригади, передають Патріоти України. За його словами, економія ресурсів на форму...
Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...