Україна почала отримувати більше зброї від західних партнерів, що дозволяє змінити ситуацію на фронті. У деяких районах російські загарбники вже бояться оточення. Про це свідчить розмова двох російських військових, яку вдалося перехопити українським розвідникам. Під час бесіди окупанти жваво обговорювали обстановку на лінії фронту, передають Патріоти України.
Один з російських окупантів під час розмови намагався з'ясувати, чи збираються їх міняти на передовій. Він розповів, що боїться оточення з боку ЗСУ, однак не уточнив район.
"За відчуттями, скоро в кільце нас візьмуть. З усіх фронтів обходять. Ми рухаємось вперед, а нас збоку обходять. І схід, і захід. Всі в одному місці зібралися", – сказав він.
Його товариш поцікавився, хто залишився позаду, на що той із сумом відповів: "Силовики, алкаші. Хорошого нічого немає".
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали:
ова тактика застосування безпілотників середньої та великої дальності дозволила Україні перехопити оперативну ініціативу на полі бою. Масовані удари по військових об’єктах у глибокому тилу РФ ставлять під сумнів заяви Володимира Путіна про непереможніс...