Невже посадять? Улюблений суд Венедіктової санкціонував ДБР обшуки у вижитого з КСУ Тупицького, - ЗМІ

Слідство інкримінує екссудді підкуп свідка і дачу завідомо неправдивих свідчень

Сьогодні Печерський суд виніс 13 ухвал про обшуки в квартирі, будинку, транспортних засобах, за місцем роботи й у родичів Олександра Тупицького, відстороненого від посади голови Конституційного суду. Про це повідомляє ZN.UA з посиланням на джерела в Конституційному суді, та в Печерському суді, зазначають Патріоти України.

За даними ZN.UA, Тупицький і його оточення знають про майбутні обшуки, так як вони досить довго протистояли ухваленню цих рішень.

Обшуки будуть проводитися в рамках кримінального провадження в якому фігурує Віктор Татьков - голова Вищого господарського суду України в роки президентства Віктора Януковича (2010-2014).

Слідство інкримінує Тупицькому підкуп свідка і дачу завідомо неправдивих свідчень (ст. 386, ч.2 ст. 384 УК Украины).

Повідомлення про підозру Тупицькому підписував заступник генпрокурора Роман Говда, і 29 грудня воно було відправлено поштою до Конституційного суду. На думку адвокатів, підозру не можна вважати врученою, так як така форма повідомлення може бути застосована лише до тих, хто перебуває розшуку і чиє місцезнаходження невідоме правоохоронцям.

За тиждень до підписання підозри «Схеми» опублікували розслідування про участь Тупицького у подіях, що привели до зміни власника заводу в Зугресі, й опублікували запис розмови Тупицького з донецьким бізнесменом Владиславом Дрегером.

Судячи з запису, Тупицький намагався переконати бізнесмена не давати свідчень про його роль у подіях навколо «Зуєвського енергомеханічного заводу», в заволодінні яким підозрюють Віктора Татькова. Колишній голова Вищого господарського суду України хпереовається від слідства в Австрії.

Автори матеріалу стверджують, що Тупицький теж міг отримати частку в підприємстві і оформив її на довірену особу. З 2009 року міноритарним співвласником заводу став Борис Румаков, на ім'я якого Тупицький виписував довіреність на управлінням його автомобілем.

"Ми повинні бути обережнішими сьогодні": Американський дипломат пояснив, чому НАТО зволікає з наданням Україні ПДЧ

понеділок, 17 травень 2021, 0:19

У НАТО, ймовірно, побоюються спровокувати агресію з боку Росії, тому зволікають надавати Україні та Грузії План дії щодо членства. Однак саме невпевненість Альянсу дає РФ "помилкове відчуття, що вона має право постійного вето на євроатлантичне майбутнє...

"Нє всьо так адназначна!": Чеський президент заявив, що "склади у Врбетіце підірвали свої"

понеділок, 17 травень 2021, 0:00

"Чеському президенту Земану виявилось замало масових протестів - він знов взявся озвучувати тези "ГРУ РФ не винна". Мовляв, збройні склади у Врбетіце підірвали свої ж, щоб "приховати нестачу боєприпасів", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на ...