Незабаром Толю шукатимуть в Інтерполі: Проти Шарія розпочато кримінальне провадження за фактами відмивання доходів під час фінансування партії (документи)

Офіс генерального прокурора і Національне агентство із запобігання корупції (НАЗК) відкрили кримінальні справи проти Анатолія Шарія за фактами відмивання доходів, ухилення від сплати податків і махінацій у фінансуванні "Партії Шарія", повідомляють Патріоти України з посиланням на народного депутата Олексія Гончаренка.

"Отримав відповіді на свої депутатські звернення щодо законності придбання у власність нерухомості, де переховуються Шарій і його дружина, а також про джерела фінансування "Партії Шарія". Офіс генпрокурора повідомив, що з цього приводу вже ведеться розслідування Головним слідчим управлінням фінансових розслідувань Державної фіскальної служби України", - йдеться в повідомленні нардепа у твітері.

У відповіді Офісу генпрокурора на запит Гончаренка, фотокопію якого оприлюднив нардеп, уточнюється, що розслідування ведеться за ч. 1 ст. 205-1, ч. 2 ст. 209, ч. 3 ст. 212 (підробка документів, які подаються для проведення державної реєстрації юридичної особи та фізичних осіб-підприємців; легалізація (відмивання) доходів, отриманих злочинним шляхом, вчинена у великому розмірі; ухилення від сплати податків, зборів) Кримінального кодексу України.

Москва отримала відповідні попередження: США має план дій, якщо РФ застосує ядерну зброю проти України - Блінкен

понеділок, 26 вересень 2022, 6:00

Блінкен відмовився поділитися конкретними відомостями, але зазначив, що "ми дуже чітко говорили з росіянами публічно і приватно, щоб вони припинили базікати про ядерну зброю". За його словами, невідомо, чи скаже хто-небудь у Кремлі президенту Росії Вол...

Коаліція правих партій з партіями-"друзями Путіна" перемагає на виборах у Італії

понеділок, 26 вересень 2022, 5:45

Праві та крайні праві партії за попередніми даними здобувають впевнену перемогу на парламентських виборах у Італії. Про це свідчать кілька екзитполів, результати яких оприлюднені після закриття дільниць. Зокрема, опитування, яке провів телеканал Sky Tg...