Незабаром відправиться готувати Х*йлу місце у пеклі: Джерело в Кремлі озвучило причину неочікуваної відставки Суркова, на руках котрого кров тисяч українців

За даними головного редактора «Ехо Москви» Олексія Венедиктова, місце Суркова в адміністрації глави РФ займе колишній віце-прем'єр Дмитро Козак.

Владислав Сурков. Фото: Комерсант.

За словами джерела в Кремлі, у архітектора «російської весни» Суркова рак і він помирає. Цим пояснюється його відхід з держслужби, передають Патріоти України.

«Рак мозку, там все погано» - розповіло джерело телеграм-каналу Mash. Помічник президента РФ Володимира Путіна Владислав Сурков, який займався питаннями України, покинув державну службу "в зв'язку зі зміною курсу на українському напрямку". Про це повідомив директор Центру політичної кон'юнктури Олексій Чеснаков в Telegram.

«У зв'язку зі зміною курсу на українському напрямку В. Сурков пішов з державної служби. Протягом найближчого місяця він буде займатися медитацією», - йдеться в повідомленні. Зазначається, що Сурков обіцяв розповісти після цього, які причини його відходу з посади і чим він планує займатися в майбутньому. За даними головного редактора «Ехо Москви» Олексія Венедиктова, місце Суркова в адміністрації глави РФ займе колишній віце-прем'єр Дмитро Козак.

З архіву ПУ. Луганський екснардеп-комуніст плакався Соловйову: "Це вирок... Немає ліків та лікарів. Єдиний бізнес, який процвітає - похоронний. Лідери "ДНР" і "ЛНР" не розуміють" (відео)

субота, 16 жовтень 2021, 23:05

Коронавірус в Луганську масово вбиває людей, адже ліків і лікарів в окупованому місті немає. Таку заяву зробив у жовтні 2020 року один з колишніх депутатів Верховної Ради Спірідон Кілінкаров, який в 2014 році перетворився на посібника російських окупан...

"Каністра" теж була присутня: У окупованому Донецьку урочисто відкрили пам'ятник терористу "Моторолі" (фото)

субота, 16 жовтень 2021, 23:00

У відкритті «пам'ятника» екс-командиру підрозділу незаконних збройних формувань «Спарта» Арсену Павлову з позивним «Моторола» взяли участь Денис Пушилін і дружина Арсена Павлова. Відкриття «пам'ятника» відбулося в Київському районі Донецька, повідомляю...