Незважаючи на членство в НАТО: Моравецький зізнався, для чого Польща створює найсильнішу армію в Європі

Польща створює найсильнішу армію в Європі для того, щоб її ніколи не довелося використовувати. Про це заявив прем'єр-міністр країни Матеуш Моравецький на відкритті військових навчань НАТО. Про це повідомляє "Польське радіо", передають Патріоти України.

"Ми повинні мати настільки сильну армію, щоб вона мала достатню силу стримування, і її ніколи не потрібно було використовувати", – заявив він.

Моравецький зазначив, що Польща є учасником найсильнішого військового альянсу в світі – НАТО. Але все одно країна має намір зміцнювати свої збройні сили. Прем'єр також закликав усіх громадян до того, щоб вони вчилися поводженню зі зброєю – відвідували стрільбища і вчилися стріляти.

Польща хоче створити найсильнішу армію в Європі

Польська влада відкрито декларує свої плани створити найсильнішу армію на європейському континенті. З цією метою країна почала масштабне переозброєння свого війська, на що витратять величезні гроші.

Станом на зараз Кінбурнська коса - це зона бойових дій: У ВМС розповіли про ситуацію

четвер, 25 червень 2026, 20:44

У Військово-морських силах ЗСУ розповіли, що наразі Кінбурнська коса – це зона бойових дій, ця зона лишається стратегічно важливою для окупантів, заявив: речник ВМС Дмитро Плетенчук у коментарі "Суспільне Миколаїв, передають Патріоти України. "Ми з вам...

Після скандалу - все? Польща більше не планує фінансувати будівництво дороги до Львова

четвер, 25 червень 2026, 20:34

Міністр інфраструктури Польщі Даріуш Клімчак зробив заяву щодо планів польського уряду власним коштом побудувати автомагістраль до Львова. Він спростував цю інформацію, зазначивши, що таких планів немає. Про це повідомляє PAP, передають Патріоти Україн...