"Ні чорта подібного! Не візьмуть вони Білорусь тепленькою": Лукашенко різко висловився про коронавірус і "накинувся" на опозицію (відео)

Президент Білорусі Олександр Лукашенко, проти якого днями Євросоюз ввів санкції, відзначився черговим абсурдним висловлюванням про протести в країні і бажання лідерів опозиції "взяти" Білорусь після того, як її економіка буде ослаблена пандемією коронавірусу. Відповідне відео опубліковано в Telegram-каналі RT російською. передають Патріоти України.

Лукашенко заявив, що COVID-19 - це не медичний термін, це не "про хворобу" і навіть не "економіка сьогодні". "Це глобальна політика. Почали перекроювати світ, спалахнули всюди бунти і заколоти. Але чи то ще буде в зв'язку з наслідками обвалу економіки? Наші ж протестуни та втікачі, особливо які сидять там в Польщі і Литві, розраховують на те, що до весни економіка обвалиться, як скрізь. І ми тут прийдемо візьмемо Білорусь тепленькою", - сказав він.

Далі Лукашенко перейшов до запевнень, що цього не буде і необхідності попередити людей про важкі часи. "Ні чорта подібного! Не візьмуть вони Білорусь тепленькою. Ми вистоїмо, але буде непросто. Непросто буде в економіці. Постараємося витримати те, що є на сьогодні, але людям треба говорити, до людей треба доносити, до трудових колективів, до організацій, що цей час буде непростий", - заявив він.

Кремль готує "приєднання" нових земель, евакуацію можуть оголосити у п'яти областях, - Тука

неділя, 14 серпень 2022, 10:30

Обов'язкову евакуацію, крім Донецької області, можуть оголосити ще в чотирьох областях України - Харківській, Дніпропетровській, Миколаївській та Запорізькій. Причина - не лише неготовність прифронтових регіонів до опалювального сезону, а й елементарне...

Не хотів воювати? У Росії військовий з "Аврори" публічно наклав на себе руки (фото, відео)

неділя, 14 серпень 2022, 10:28

У Санкт-Петербурзі (РФ) військовий, який ніс службу на крейсері-музеї "Аврора", при свідках наклав на себе руки: стрибнув у Неву. Про це повідомив Телеграм-канал Shot, який опублікував відеокадри з моментом самогубства, передають Патріоти України. Відо...