"Ні чорта подібного! Не візьмуть вони Білорусь тепленькою": Лукашенко різко висловився про коронавірус і "накинувся" на опозицію (відео)

Президент Білорусі Олександр Лукашенко, проти якого днями Євросоюз ввів санкції, відзначився черговим абсурдним висловлюванням про протести в країні і бажання лідерів опозиції "взяти" Білорусь після того, як її економіка буде ослаблена пандемією коронавірусу. Відповідне відео опубліковано в Telegram-каналі RT російською. передають Патріоти України.

Лукашенко заявив, що COVID-19 - це не медичний термін, це не "про хворобу" і навіть не "економіка сьогодні". "Це глобальна політика. Почали перекроювати світ, спалахнули всюди бунти і заколоти. Але чи то ще буде в зв'язку з наслідками обвалу економіки? Наші ж протестуни та втікачі, особливо які сидять там в Польщі і Литві, розраховують на те, що до весни економіка обвалиться, як скрізь. І ми тут прийдемо візьмемо Білорусь тепленькою", - сказав він.

Далі Лукашенко перейшов до запевнень, що цього не буде і необхідності попередити людей про важкі часи. "Ні чорта подібного! Не візьмуть вони Білорусь тепленькою. Ми вистоїмо, але буде непросто. Непросто буде в економіці. Постараємося витримати те, що є на сьогодні, але людям треба говорити, до людей треба доносити, до трудових колективів, до організацій, що цей час буде непростий", - заявив він.

Французи показали, як працюють артилерійські установки CAESAR на фронті в Україні (відео)

неділя, 5 лютий 2023, 13:29

Французькі журналісти показали роботу артилерійських установок CAESAR на передовій Україні. Ці САУ допомагають нищити ворога поблизу Вугледару, де активізувався наступ російських військ. Відповідне відео показали в ефірі французького телеканалу Francei...

Знайшли таксі і хутко зникли: Під Воронежем з ешелону втекли шестеро "мобіків"

неділя, 5 лютий 2023, 12:45

Шестеро російських мобілізованих втекли з військового ешелону у Воронезькій області. Через тих, хто втік, посилюють пости ДПС у Москві та Підмосков'ї, інформують Патріоти України. Як повідомляє російський Телеграм-канал "База", "мобіки" вийшли з поїзда...