"Ні капітуляції!": На Банковій активісти тіснять силовиків, котрі намагаються протидіяти отаборившимся

Загони поліції спочатку намагались завадити встановленню сцени під вікнами ОПУ, потім - розбивці шатрів та наметів

На 19.00 Відібрану силовиками сцену активістів під Офісом президента мітінгарям вдалося повернути і облаштувати під "Будинком з химерами". Про це повідомляють учасники акції "Нічний дозор", які зібралися на Банковій під офісом президента Зеленського, зазначають Патріоти України.

За годину до того співробітники поліції перешкодили активістам монтувати сцену і забрали приладдя, однак згодом останні змогли повернути своє та закріпитись на нових позиціях. Активістам також вдалося поставити одну палатку праворуч від Офісу президента недалеко від вулиці Лютеранської.

"Сцену отжали обратно, устанавливаем возле «Дома с химерами» (в прямом смысле). Палатка «Демсокиры» ближе к Лютеранской"", - написав на своїй сторінці в соціальній мережі активіст Юрій Гудименко.

"Оновлення 19.00. Сцену вдалося відбити і доставити на площу перед АП. Починається встановлення. Автомобіль з наметами менти злякалися і відпустили з Печерського відділку)

Ми діємо в рамках Конституції! Наші дії законні!

Чекаємо всіх!", - написав активіст Дмитро Харьков на своїй сторінці в соціальній мережі.

Кілька сотень людей продовжують стояти навпроти Офісу президента. Вони пробудуть тут як мінімум до вечора понеділка до закінчення саміту нормандської четвірки.

У Кабміні намічається "зачистка": Названо прізвища міністрів, які під загрозою

понеділок, 20 січень 2020, 17:15

У Кабінеті міністрів, крім зняття з посади міністра розвитку громад і територій Олени Бабак, обговорюється також звільнення міністра соціальної політики Юлії Соколовської і міністра фінансів Оксани Маркарової, також є претензії до міністра з питань гум...

На руку Росії? Зеленський пояснив, чому Україна хоче ввести подвійне громадянство

понеділок, 20 січень 2020, 16:15

Український уряд працює над питанням про можливе введення подвійного громадянства. За словами Зеленського, це допоможе українській діаспорі зі США вільно повертатися додому. В в інтерв'ю журналу Newsweek він розповів, що українська молодь дуже позитивн...