"Ні капітуляції": У Тернополі ветерани Донбасу запалили шини перед резиденцією представника президента в області (відео)

Під будівлею Тернопільської ОДА відбулася акція “Ні капітуляції”, в якій взяли участь ветерани російсько-української війни, добровольці та волонтери, зазначають Патріоти України.

Як пишуть місцеві ЗМІ, учасники акції вимагали зупинити капітуляцію, відвід військ, заборони особливого статусу в Донецькій і Луганській областях, ініціювати збір ради безпеки ООН з метою виконання пунктів Будапештського меморандуму і припинення дипломатичних або економічних відносин з Росією.

На знак незгоди з такими рішеннями влади протестувальники палили шини.

Як повідомлялося раніше, громадські організації та видатні діячі звернулися до президента Володимира Зеленського з вимогою не допустити капітуляції України перед Росією.

Президент Естонії пояснила, чому подарувала Зеленському велосипед

субота, 14 грудень 2019, 19:15

Керсті Кальюлайд просто хотіла таким чином прорекламувати продукцію вітчизняного виробника. Президент Естонії Керсті Кальюлайд подарувала президенту України Володимиру Зеленському велосипед заради реклами, так як велосипед був зроблений в Естонії. Про ...

Ніяких додаткових зобов'язань: На "нормандській зустрічі" жоден документ Україною не був підписаний

субота, 14 грудень 2019, 18:18

Україна не підписувала і заздалегідь не погоджувала додаткові угоди, комюніке чи інші міжнародні документи з Росією або з іншими країнами-учасницями саміту. Під час переговорів "нормандської четвірки" в Парижі 9 грудня жоден документ не був підписаний ...