"Ні капітуляції": У Тернополі ветерани Донбасу запалили шини перед резиденцією представника президента в області (відео)

Під будівлею Тернопільської ОДА відбулася акція “Ні капітуляції”, в якій взяли участь ветерани російсько-української війни, добровольці та волонтери, зазначають Патріоти України.

Як пишуть місцеві ЗМІ, учасники акції вимагали зупинити капітуляцію, відвід військ, заборони особливого статусу в Донецькій і Луганській областях, ініціювати збір ради безпеки ООН з метою виконання пунктів Будапештського меморандуму і припинення дипломатичних або економічних відносин з Росією.

На знак незгоди з такими рішеннями влади протестувальники палили шини.

Як повідомлялося раніше, громадські організації та видатні діячі звернулися до президента Володимира Зеленського з вимогою не допустити капітуляції України перед Росією.

"Арест российских граждан не соответствует духу братских союзнических отношений": МЗС Росії вимагає відпустити заарештованих у Білорусі бойовиків "Вагнера"

понеділок, 3 серпень 2020, 20:39

Москва наполягає, що її наймані вбивці затримані під "надуманим приводом". Відкидає звинувачення затриманих у веденні незаконної війни на Донбасі, як і українське громадянство частини з них. Російська Федерація наполягає на якнайшвидшому звільненні заа...

Стримування Москви: Голова Пентагону оголосив про передислокацію до Польщі нових військових підрозділів США

понеділок, 3 серпень 2020, 20:29

В Польщі на ротаційній основі вже знаходяться приблизно 4,4 тис. американських військових. У Польщу прибуде додатково ще 1 тис. військових США. Про це повідомив глава Пентагону Марк Еспер, передають Патріоти України.