"Ні капітуляції": У Тернополі ветерани Донбасу запалили шини перед резиденцією представника президента в області (відео)

Під будівлею Тернопільської ОДА відбулася акція “Ні капітуляції”, в якій взяли участь ветерани російсько-української війни, добровольці та волонтери, зазначають Патріоти України.

Як пишуть місцеві ЗМІ, учасники акції вимагали зупинити капітуляцію, відвід військ, заборони особливого статусу в Донецькій і Луганській областях, ініціювати збір ради безпеки ООН з метою виконання пунктів Будапештського меморандуму і припинення дипломатичних або економічних відносин з Росією.

На знак незгоди з такими рішеннями влади протестувальники палили шини.

Як повідомлялося раніше, громадські організації та видатні діячі звернулися до президента Володимира Зеленського з вимогою не допустити капітуляції України перед Росією.

Зраджена надія: Суд відмовив Януковичу в участі на засіданні онлайн

понеділок, 12 квітень 2021, 22:25

Верховний Суд відмовив колишньому президенту Віктору Януковичу в участі в засіданні в режимі відеозв'язку, зазначають Патріоти України. Про можливість для Януковича взяти участь онлайн клопотав захист екс-президента. Про це повідомляє пресслужба суду. ...