
Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан цього літа поїхав на відпочинок до курортного хорватського міста Вис, попри заклики до своїх співвітчизників обирати "менше Адріатики, більше Балатона" - тобто відомого угорського озера, передають Патріоти України.
Як нагадує видання, ще у 2020 році Орбан разом зі своєю правлячою партією "Фідес" запустили флешмоб "менше Адріатики, більше Балатона". Так Угорщина в розпал пандемії коронавірусу заохочувала угорців не їхати за кордон, щоб не інфікуватися. А у травні цього року, в розпал затвердження ембарго на отримання нафти з Росії, угорський прем’єр натякнув на те, що хорватський берег узагалі раніше був частиною Угорщини, чим викликав обурення МЗС країни.
На лівому березі Херсону морпіхи 34-ї окремої бригади морської піхоти спільно з тактичною групою ОТЦ "VIKTORi" СБУ знищили чергову російську гармату. Як повідомляє прес-служба бригади, окупанти намагалися приховати артилерійську систему серед дерев у л...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали: