Ні, це поки що не Кримський: Олег Жданов назвав два мости, ліквідація яких знищила б логістику ворога

Російські окупанти підживлюють угруповування своїх військ на Півдні України через Антонівський міст у Херсоні. Крім того, вище за течією Дніпра є ще й залізничний міст, який також використовують у цих цілях. Про це розказав військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України.

Він переконаний, що ці мости потрібно зруйнувати, аби припинити підживлення ворожих військ перед тим, як ЗСУ розпочнуть звільняти Херсон. Також експерт зауважив, що більше ніж впевнений – якщо не зробити цього, росіяни все одно не залишать ці мости цілими, коли відступатимуть через них.

За словами Жданова, у Херсоні були помічені колони машин, які везли залізобетонні ковпаки для довготривалих вогневих точок (ДОТів). Крім того, раніше росіяни завозили у тамтешні лиси кругляк. Це вказує на те, що загарбники наразі не збираються тікати, а будуть окопуватися та обороняти тимчасово окуповану територію дуже ретельно.

Саме тому він вважає, що Антонівський та залізничний міст у Херсоні потрібно знищити якомога швидше. Зробити це, за його словами, не так складно. До прикладу, усі 3 мости у Лисичанську були зруйновані лише артилерією. А якщо у Херсоні застосувати такі потужні засоби як HIMARS, то одним залпом можна знести обидва мости.

"Коли це буде зроблено, можна буде завдавати вогневого ураження, адже окупанти не матимуть змоги поповнювати втрати. Тоді ми методично та планомірно можемо знищувати їх при найменших втратах з боку наших військових", – пояснив Жданов.

Джерело: 24 канал

Пішли і потрапили в "мішок": Окупант розповів дружині, як неузгодженість дій командирів призвела до втрат

четвер, 29 вересень 2022, 8:42

Окупаційні війська РФ вирішили піти в атаку на Донецькому напрямку, проте їм завадила неузгодженість між власними підрозділами. У результаті піхота ворога зазнала втрат, передають Патріоти України. Про це свідчить аудіоперехоплення, надане OBOZREVATEL ...

Опинився на фронті через 4 дні після повістки: ЗСУ взяли в полон нещодавно мобілізованого бурята

четвер, 29 вересень 2022, 8:22

Українські військові взяли в полон росіянина з Улан-Уде, якого мобілізували 18 вересня. Чоловіка одразу кинули на фронт як "гарматне м'ясо" без військових навичок. Відео вже розлетілось в ермежі. Між його мобілізацією та перекидання на фронт пройшло вс...